Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29 napos ciklusnál mikor...

29 napos ciklusnál mikor tesztelhetek a legkorábban?

Figyelt kérdés

Tudom, várjam meg, míg késik. De biztosan nem fogom megállni. 😊 Mikor mutathat legkorábban pozitívat a teszt?

(Május 27 délután és 28 reggel volt + az ovu tesztem és 28 estefelé volt ovu-s fájdalmam)



2020. jún. 6. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van teszt ami már a 25. napon is mutathat pozit, de egyertelmut csak a 30. napon fogsz kapni.
2020. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 26 naposnál sem mutatott hamarabb pozit

Aznap is extra halványan

2020. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 26 napos ciklusnal 23. Napon delutani vizeletbol predictor egyertelmű volt!
2020. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mire mész vele, ha 2 nappal előtte tesztelsz és negatív? Az még nem fogja azt jelenteni, hogy nem vagy terhes.

Szóval legkorábban a kimaradt vérzésed következő reggelén, ha értelmét is akarod a tesztelésnek.

2020. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

De, ha előtte 2 nappal negatív, akkor valószínű, hogy nem vagyok terhes. Korábban 13.dpo-n már az Xepil is egyértelműen pozitív lett. Arra voltam kíváncsi, melyik az a nap, mikor legkorábban pozitív lehet a teszt.

2020. jún. 7. 08:40
 6/7 anonim ***** válasza:

"De, ha előtte 2 nappal negatív, akkor valószínű, hogy nem vagyok terhes"

Ez egyáltalán nem biztos. Ugyanis a megtermékenyítés sem történik meg azonnal, a beágyazódás még kb. 10 nap, illetve a terhesség ilyen korai szakaszában még nagyon kevés hcg termelődik eleinte és csak 2 naponta duplázódik a szintje, illetve egyénileg eltérő, hogy kinek milyen gyorsan termelődik a hcg. Van olyan, akinek csak napokkal a késés után mutatja ki a teszt, hogy terhes. Még a nem várt napján is negatív, holott terhes. Szóval legyél türelmes!

2020. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké 😁 akkor kedden tesztelek 😊
2020. jún. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!