Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás miatt hébe-hóba van...

Szoptatás miatt hébe-hóba van mensim. Ovuteszt már egy hete erősödik, de még negatív, alhasi fájdalmam is van. Ez már jó jel? Valami készül? Vagy lehetnek ilyen LH hullámok?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy végre van peteérésem (hónapok óta nem védekezünk, eddig nincs baba), de a végén elmarad a tüszőrepedés a szopi miatt?
2010. aug. 18. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az ovuteszt szopi alatt, amikor már babát szerettünk volna mindig pozitív volt. Közben pedig nem volt peteérésem. Elkezdtem inni a cickafark teát, lett peteérés, közben a babám is abbahagyta a szopit (nem a tea miatt), és két hónap múlva kopogtatott a tesó.

Sok sikert!

2010. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nekem a gyógyszertárban azt mondták nem szabad inni ilyen teákat szopi alatt :S Szerinted? Meghogy nem fogja rendezni a ciklusomat, mivel semmilyen hormontartalma nincs ezeknek a teáknak, úgyhogy nem ajánlják.
2010. aug. 18. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én azért ittam, mert az első babám előtt is csak azzal tudtam rendbe tenni a dolgokat. Akkor szintén két hónap után sikerült peteérést, majd abból babát összehozni. (Akkor ittam palástfüvet is.)

A szoptatással kapcsolatban egymásnak ellentmondó véleményeket hallottam én is, aztán pont itt beszéltem pár anyukával, akik ittak cickafark teát szopi alatt és nem lett a babának semmi baja tőle. Úgyhogy kipróbáltam. Napi 1 csészével ittam, és segített, a babán semmi mellékhatást nem vettem észre.

2010. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet nekem is azt kéne akkor...
2010. aug. 18. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!