Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt már szellemcsíkos...

Ha volt már szellemcsíkos terhességi tesztem, akkor az att jelenti hogy terhes voltam?

Figyelt kérdés

Tehát, tavaly történt, hogy csináltam pár terhességi tesztet és azt hiszem kb. 6-ból 3-4 biztosan szellemcsíkos volt. Halványan láttam a 2. csíkot, párom persze nem látta, rámondta, hogy negatív.

Aztán elmentem nőgyógyászhoz akkor, amikor vélhetőleg már a hüvelyi uh is kimutatta volna a terhességet. Ott pont peteérésem volt, tehát kizárta a terhességet, na meg időben meg is jött a menstruációm (max pár napos csúszással), de azért elmondtam neki a tesztes sztorit, mire ő valami olyasmit felelt vicceskedve, hogy "hát akkor időközben elhalt", ergo akkor lehet hogy teherbeestem, és nem a tesztek voltak a hibásak, viszont menetközben megszűnt a terhesség?!


Bocsi, abszolút nem értek a témához, nem szeretnék gyereket, és csupán azért érdekel ez, mert egy spéci méhszájsapkát szeretnék rendelni, és ott a nagyobb méretet javasolt választani akkor is, ha csak pl. 2 hétig volt terhes az illető, illetve írja, hogy ha nem vagyok biztos benne hpgy voltam valaha terhes, valasszam a nagyobb méretet.


Tehát valaki felvilágosítana hogy a teszt volt-e a hibás, vagy én magyarázhattam bele a csíkot, mivel kizárt hogy több teszt (más márka más időpontban véve és tesztelve) is hibás legyen csak úgy... Viszont azt is tudom hogy a teherbeesésre is kicsi lett volna az esély, tekintve hogy a párom időben kivette (és tényleg, nem 2 mp-el előtte hanem percekkel előtte!). Összevetve mindent nagyon bizarr ez az eset tényleg.


Nem kérek kioktatást arról, hogy a megszakitas mennyire megbízható, másfél évig alkalmaztuk, nem lett gond, és már jó ideje rendesen védekezünk.



2021. márc. 5. 14:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Volt facelle, x-epil, clearblue digitalis, gabriel, predictor early, golyahir... X-epilből főleg az a kb 400 ft-os amiben 2 kis teszt van. Nem tudom már melyiket láttam 2 csíkosnak. Egyébként nyilván az is adott nekem okot aggodalomra, mert már régebben is csináltam 1-2x tesztet a biztonság kedvéért és akkor teljesen megnyugtatott az egyértelmű negatív. Viszont a tavalyi esetnél valami másnak látszódott a csík, hiszen ha nem így lett volna, nem kezdek el több tesztet csinálni. Ettől fuggetlenul lehetett a reagens csík is,biztos vannak itt nálam tapasztaltabbak :)
2021. márc. 5. 18:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Beugrott, a predictor early és az x epil tuti fura volt nekem! Az szokott hibás lenni? Régen is az olcsó x epilt csináltam csak.
2021. márc. 5. 18:06
 13/16 A kérdező kommentje:
2021. márc. 5. 18:10
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem kb ilyen volt, ez pont a predictor early.
2021. márc. 5. 18:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Méhszájsapka akkor kell nagyobb, ha volt terhesség ami befolyásolhatta a méretet. Beked nem volt hisz nem volt odabent plussz súly meg semmi változás. Ergó elég a kisebb méret.
2021. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is a kisebb fele hajlok azért, bár ezt én sem értem hogy milyen az a 2 hetes terhesség amiről a mehszajsapka oldala írt, hogy akkor már indokolt a nagyobb méret. Egyébként az általam belinkelt tesztről kinek mi a véleménye? Negatív? Alpozitiv? Szellemcsík?
2021. márc. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!