Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos látni fog valamit?

Az orvos látni fog valamit?

Figyelt kérdés

3 teszt is erős pozitív, de a x-epil alig akar 2 nap elteltével reggeli vizeletből erősödni.Kicsit félek, hogy baj lehet..

Holnap elvileg 5 hetes körül lehetek. A doki megtudja mondani pontosan, hogy tényleg babát várok? Látni fog valamit?


2021. márc. 7. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, látszódni fog elvileg a petezsák.
2021. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen korán full felesleges orvoshoz menni. Ha pozitív a teszt, terhes vagy. Csak petezsákot láthat esetleg, de z se biztos.

Minimum egy hetet várj

2021. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták várják másfél hetet kb., mielőtt orvoshoz megyek. Tegnap teszteltem én is pozitívat. Én azt mondom, hogy a pozitív az pozitív, nem izgulok rajta. Két tesztnél meg is álltam. Te se izgulj szerintem. :) Én a helyedben várnék az orvossal még legalább egy hetet.
2021. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azert szeretnék biztosabban tudni, mert szólnom kell a melóban. Van hogy 15-30kg emelgetünk, pakolgatunk és nem szeretném hogy gond legyen. Így meg tudom azt mondani, hogy könnyítés kérek..
2021. márc. 7. 12:49
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Akkor meg főleg várj amíg szivhang is van.

Az 7 hét.

Ha belengeted a vírus közepén hogy babát vársz aztán meg mégsem, gondold át, hogy állnak majd hozzád utána .

Mindenképp érdemes megvarni míg az szerepel a leleten, hogy elő embrió , nem az, hogy "szikholyag, petezsák. Kontrollra visszarendelve" de te tudod milyen a munkaltatód.

2021. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk erre nem is gondoltam még így. Na de elmegyek így is úgy is, hogy jó helyen van-e és hogy kB minden rendben van-e és próbálom a melóban megúszni a pakolást még 2 hétig. Vagy kérek szabadságot,amig nincs szívhang. Köszönöm a válaszokat. 😘 Kicsit túl izgulom ezt az egészet, első baba,ez volt az első próbálkozós hónapunk hihetetlen, hogy elsőre sikerült.Még mi se nagyon hisszük el! Remélem minden rendben lesz! 😍
2021. márc. 7. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok kérdező!

Nyugi, első terhessegemnel én is mentem rögtön dokihoz😅 igaz petezsak volt meg szikholyag, de kiváncsi voltam jó helyen van e stb. Két het mulva visszahívott, 6mm embrió szivhanggal. 13hós már a kislanyom. Sajnos a 2.ik terhességem vetélés lett. De ebben a honapban újra próbálkozunk, remelem sikeres lesz :)

Minden rendben lesz nálatok, nyugi🙏🏻

2021. márc. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkinek a válaszát. Mentek a zöld kis kezek.

Most ülök a dokinál, remélem mindent rendben talál.🤞🍀😍❤️

2021. márc. 8. 08:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet kérdező?
2021. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megvastagodott mehnyálkahártya, petezsák látható. 10 nap múlva kell vissza mennem. De nagyon megnyugodtam a dokitól.
2021. márc. 8. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!