Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet, vagy csak...

Terhesség lehet, vagy csak másabb menstruáció?

Figyelt kérdés
Peteéréskor együtt voltunk a párommal. Pár nappal előbb jött meg, mint kellett volna, viszont nagyjából 2 napig tartott és nagyon enyhe volt, szinte csak barnázás. Reménykedjek?:)
2021. márc. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Csinálj tesztet
2021. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szurkolok neked, hogy baba legyen, és simán lehet az is, de az én elvem, hogy ha vért látok, akkor nem reménykedem, legfeljebb majd pozitívan csalódok. Ha van teszted, csináld meg reggel, ha nincs, nekem mindig olyankor jön meg rendesen, mire megveszem és megcsinálnám. :D Majd mesélj!
2021. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Tesztelj, legalább megtudod. Hormon zavar is okozhatja, akkor viszont egy dokit érdemes megkérdezni mit tanácsol.
2021. márc. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem így volt és terhes vagyok . Nemvárt előtti 7 és 8. napon barnázás. Tesztelj!
2021. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam, negatív.
2021. márc. 10. 10:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!