Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a mensim. Ti...

6 napja késik a mensim. Ti mire következtetnétek ebből?

Figyelt kérdés
A ciklusaim átlagban 33 naposak. Most vagyok a 39. ciklusnapomon. Utoljára egy hét késés nálam szeptemberben volt, akkor 40. napra megjött. A folyásom most kicsit szokatlan, vízesebb állagú (mensi előtt ilyen szokott lenni), mégis tejfehéres és egy kicsit darabkás amilyen nem szokott lenni. Úgy érzem, hogy a pms tünetek is mintha egy pár nappal később jelentkeztek volna, a szokásos tüneteket tapasztalom. Terhesség esélye nem tudom mennyire állhat fent, mindig óvszerrel védekezünk, és eddig nem történt vele baj. Szerintetek?

2021. márc. 10. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
#10-es ez jó😂😂
2021. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hormongondjaid lehetnek. A 40 napos ciklusok nem normálisak. Terhes szerintem nem vagy, de a pajzsmirigyed lehet nincs jól.
2021. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tesztem egyértelmű negatív, később csinálok újat, de azóta sem jött meg.
2021. márc. 13. 23:10
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Már felesleges tesztelni. Ha a következő mensi se jön meg, menj el dokihoz. Terhes viszont nem vagy.
2021. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os és 8-as, nem tudom mivel vert titeket az élet, de eléggé tudom sajnálni, a kárörvendő és névtelenül nagydumás személyiségeteket. Gyerekkori traumákat, szerelmi gondokat ki lehet beszélni a pszichológussal, én az utóbbival nem küzdök, ugyanis az én barátom nem kiakadt, csak átkarolt és azt mondta, legyen akármi, de mindenben támogatni fog. A többi "hasznos" válaszolónak is köszönöm, hogy itt volt, illetve a valóban érdemlegeset mondóknak is hálás vagyok, szerencsére nem stresszeltem tovább, és kínokkal, de megjött. Ha valaki később olvassa, de hasonló helyzetben van, az nyugodtan írhat nekem, minden tapasztalatom leírom a témával kapcsolatban!
2021. márc. 14. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!