Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst miből következtetnek arra...

Nst miből következtetnek arra hogy készül a kicsi kifelé? Nekem azt mondta az asszisztens nő hogy ebből nem lehet tudni. Még sokat mozog.39 hetes kismama!

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

dehogynem ....


Ha érti a doki a dolgát akkor tudja hogy nemsokára megszületik.


Lehet következtetni mert ha nem érzi jól magát annak jelei vannak.

2010. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet megmondani :)) Jól mondta az asszisztensnő. Bár lehetnek bizonyos jelek, de egyetelen orvos se fogja tudni pontosan megmondani előre, hogy mikor fogsz szülni. Hányan vannak, akik délelőtt voltak NST-n, szépen hazaküldik őket, délután meg mennek szülni... [link]
2010. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem már hajnal óta voltak enyhe fájásaim,mikor reggel 9-re mentem nst-re és nem mutatott semmit a gép,haza akart küldeni a dokim,de mondom én érzek valamit.Megvizsgált és kiderült már félig ki voltam tágulva,másfél óra múlva babáztam.

Na erről ennyit,ezért kellett naponta járogatni...ugyanis 41 hetesen szültem.

2010. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 37hetesen az nst kiakadt a fájásaimtól:D Azonnal vizsgált a doki, jobbról balról, visszazavartak nstre 5percre, és akkora már semmi sem volt. Egy héttel később annyira finom összehúzódásaim voltak, nem értettem mitől, máskor a szemem kiugrik, most meg simisimi. Mentem is a kórházba, hogy bocsi, de szülök, kiröhögtek, de már nem engedtek haza, aztán 1,5óra múlva megrepedt a burok...

12órán át csak kicsit fájt a derekam, a ctg semmi fájást nem mutatott, pedig már folyt a vizem, csak 12,5órával az első "fájástól" indult be a móka, amit már a gép is érzett, pedig 2doki és 3szülésznő szerint is élesben szültem előtte is:D csak szépen lassan.

2010. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a fájásgörbe alapján lehet jósolgatni, de ez teljesen megbízhatatlan. Nekem spec a szülés előtt 3 héttel már szülés erősségű fájásokat mutatott, míg az egyik sorstársamnak mellettem folyott el nst-n a vize, fájást a gép nem mutatott és aznap meglett a babája.
2010. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sose mutatott a gép fájást, még szülés közben sem! Max 30ig emelkedett, amikor elfolyt magzatvízzel, fájásokkal bementem. 2 óra múlva mégis babáztam :)
2010. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!