Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy nem?

Lehetek terhes vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy több mint egy hónapja elvetéltem. Műtét után 2-3 nap múlva vereztem gondolom tisztult a szervezetem vagy nemtudom mert nemvolt sokaig meg ez a vérzés.

Es olyan kérdésem lenne hogy párommal nem vigyáztunk es kedden kelett volna megjönnie de még nem jött meg akkor most lehetek terhes vagy nem?


2021. márc. 11. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
12 évesen ne akarj gyereket vállalni...
2021. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Azigen! Vetélés után azonnal durrbele. Nem nagyon viselt meg....


Mellesleg egy nap késés még nem a világ

2021. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs 23 vagyok.

Remelem tiis igy jartok..

2021. márc. 11. 00:35
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Kettes, neked mi bajod van? Nem tudjuk, tervezték-e a babát, lehet, hogy gyászol szerencsétlen, te meg még belerúgsz egyet? Honnan veszed, hogy nem viselte meg?


Én nem veszítettem el babát, csak majdnem, 3 hetes korában. A semmiből egyszer csak rosszul lett, kiderült, hogy szívbeteg. Az elején bent se lehettem vele a kórházban, 2 dolog tartotta bennem a lelket. A nagylányom és a férjem. És ahhoz, hogy szeretve érezzem magam, nekem is kellett akkor a szeretkezés. Mert legalább abban a fél órában nem arra gondoltam, hogy vajon másnap már megsimogathatom-e vagy hogy nehogy megcsörrenjen a telefon... undorító az ítélkezésed.


Kérdező, lehetsz terhes és arra is van esélyed, hogy egészséges kisbaba legyen belőle. De ha most nem, akkor 1-2 hónapot várjatok inkább. 😊

2021. márc. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Honnan tudod mikor kellett volna, hogy megjöjjön. Nekem vetélés után kb 5 hétre jött meg. Lehet neked később jönne, de akár terhes is lehetsz. Nekem 25.én volt missed ab, nem lett szívhang, valahogy nem is tudtam terhességként kezelni, így nem is védekeztünk.

De itt a gyakorin mindenki azt hiszi, hogy itélkezhet, és ő tudja a tutit.

2021. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Nekem műtet után, ha elmúlt a vérzés azt mondták próbálkozhatunk újra. Bele is vágtunk. Első hónapban 29 napra jött meg (műtét után 4-6héttel kell lennie az elsőnek, addig simán tolódhat). A második már nem jött meg. 30 napnál teszteltem, ma már a 10.hét közepén járok.
2021. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Még várj vele :) majd kiderul ha tervezitek akkor úgy se gond ha az vagy.

Nem értem amit írt az első kettő.... Jól megviselt, hát pont hogy semmi köze hozzá és miért ne sikerüljön utána?! Neked kell ezt érezned és a siker mindig jó. Vigyázz magadra 😊

2021. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!