Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abszurd kérdés, de lehet így...

Abszurd kérdés, de lehet így teherbe esni?

Figyelt kérdés

Barátommal óvszerrel és megszakítással is védekezünk (mármint együtt a kettő). Utoljára valamivel több, mint 2 hete voltunk együtt (asszem keddi nap). Kb múlt szombaton kellett volna megjönnie, de azóta sem jött meg. Kedden csináltam tesztet, az negatív lett. Szerintetek van esély rá, hogy az első teszt még nem mutatta ki + lyukas volt a gumi + bekerült az előváladék (amiben annak ellenére volt sperma, hogy előtte 1-2 napig biztos nem ment el)? :D Létezik ilyen, vagy tuti más miatt késik? Fogok még tesztelni, ha nem jön meg, csak addig is érdekelne, hogy lehet-e ember fia ilyen szerencsétlen xD

Elnézést kérek mindenkitől, akiből fékezhetetlen indulatot vált ki a kérdésem, egyúttal tisztelettel megkérem, hogy vezesse le azt egy futópadon :) Köszönöm!



2021. márc. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Belőlem nem váltott ki fékezhetetlen indulatot, inkább sajnálom szegény gyereket.
2021. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj esély mindig van és innen nem tudjuk megmondani mi van "benned". Ez a késés még nem számít hű de nagynak. Tesztelgess a héten és ha nem jön meg akkor menj orvoshoz. Ha nem baba van a dologban 10-15 napos késésnél már fel szokás keresni a nőgyógyászt, mert állhat sok minden más is a háttérben a babán kívül.
2021. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most ezt úgy kell érteni, hogy gumi nélkül kezdtek neki és később húz gumit? 🤷‍♂️
2021. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Egy élvezet lehet az élet veled.

Szerintem a biztonság kedvéért húzz te is gumit az egész testedre, úgy a legjobb, most olvastam...

2021. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Figyi, ha te így teherbe esel, rajtad kísérletezni fognak azt garantálom 😜
2021. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor élvezet velem élni, mint amilyeb élvezet néhányatokat olvasni 😘

#3: Úgy kell érteni, hogy gumit húz, aztán befejezzük máshogy, nem megy el bennem.

2021. márc. 11. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha máshogy fejezitek be, akkor az mitől lesz megszakításos? 🤔 #3
2021. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre szinte 0 az esély. Sok mindentől késhet, ha sokáig nem jön meg orvos, egyelőre ez nem sok késés. 14 nap után mutatnia kéne a tesztnek.
2021. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7: Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ha kihúzza, mielőtt elmegy, azt tudtommal megszakításnak nevezik :D


Egyébként megjött tegnap délután. Teszteltem előtte, negatív. Köszönöm a normális válaszokat.

2021. márc. 12. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!