Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van annyi értelmetlen...

Miért van annyi értelmetlen kérdés teherbeeséssel kapcsolatban? Minden nap olvasok számomra megdöbbentő és abszurd kérdéseket, tényleg ennyi értetlen nő van a földön?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 13:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Írj egy példát.
2011. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
2011. dec. 7. 13:53
 3/28 anonim ***** válasza:
60%

Mert ennyire szeretnének már babát.

Van gyereked? Ha van azonnal sikeült?

Butyuta amit kérdez, szerintem utólag ő is jót röhög majd magán, de most a vágy nagyobb.

Senkit nem kell megkövezni ezért.

2011. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Na ezek engem is kiakasztanak. Megértem én hogy nagyon szeretnének babát. Én is vártam nagyon, de soha nem hőmérőztem meg ovuteszteltem. Max. kiszámoltam hogy kb. melyik napokon esélyes az ovu.
2011. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%

Olvastam én is, a 10.válasz az nagyon jó,meg persze a többi is.

Elhiszem hogy az emberek vágynak már babára,de ne ennyire már,hogy butuska kérdést tesznek fel,amibe bele sem gondol igazán,csak megy a feje után.


Kérdező! Üdv.a klubban!! :)))

2011. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem kövezek meg senkit,csak 1 kérdést tettem fel!

Van gyerekem és voltam olyan helyzetben,hogy várnom kellett rá.Ettől még próbáltam józanul hozzáállni a dolgokhoz és biológiát is tanultam...

Tüneteket produkálni ovu előtt,mindenféle folyásokról kérdezgetni,a tinik kérdéseikről már nem is beszélve...

2011. dec. 7. 13:59
 7/28 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy más is fenn akad ezeken a kérdéseken!:D
2011. dec. 7. 14:01
 8/28 anonim ***** válasza:
A 10. válasz nagyon jó volt szerintem is. :D Nem hogy a tiniknek vannak extrém kérdéseik hanem a 11-13 éves GYEREKEKNEK. Mert azok még gyerekek.
2011. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Azért más,hogy ha valaki nagyon akarja meg az,hogy hülye!

Amikor valaki azt sem tudja,hogy pl. a peteérés mi fán terem, meg hogy lesz a baba stb.

Nézzen már utána ilyen alapvető dolgoknak, ha már annyira akar gyereket!

2011. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Én meg szeretnék nyerni a skandináv lottón, mégsem kérdezem meg hétfőn, hogy nyertem-e a két nap múlva esedékes sorsoláson. Érted, ugye? Ha még nincs is meg abban a periódusban a lehetősége, hogy teherbe essen, az elősző ciklusban pedig biztos, hogy nem esett teherbe, akkor mi is a kérdés?
2011. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!