Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik puffadásos terhességi...

Létezik puffadásos terhességi tünet nem várt előtt pár nappal? 9.dpo-n vagyok és 3 napja durván puffadok.Pedig semmi olyat nem ettem.Meg mintha valaki ülne az alhasamon.Soha életemben nem puffadtam még korábban,így számomra új ez az érzés.

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a böfögés volt a gyanus kb 7-8dpon, nem szoktam, de az utolsó 2 terhességnél az volt az első gyanus jel. 9dpo nhalovány volt a délutáni tesztem, mindig délután erősödöttnem a reggeli.
2021. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy neked mindig erősebb volt a délutáni mint a reggeli. Mi az első babára gyúrunk, így fogalmam sincs milyen tüneteket kéne tapasztalnom, csak azok alapján tájékozódom amiket olvasok és mondanak mások. De ez az ultra puffadás kikészít. Akkor is fel vagyok puffadva ha nem eszem. Szóval passz.. 🤷‍♀️
2021. márc. 12. 13:59
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem PMS tünet a puffadás, és elvileg a korai terhességi meg a PMS tünetek kb egyeznek, szóval lehet hogy baba van a dologban. De szerintem ne idegeskedj rajta, úgyis minden kiderül pár héten belül.
2021. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a 9.napon vagy akkor még 5 nap és tesztelhetsz már
2021. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Remélem baba lesz. Inszemes ciklus egyébként.
2021. márc. 12. 14:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyereknél volt, igaz ez inkább pms tünet.
2021. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra nem várom, és most én is puffadok minden délután 8.dpo óta.

Tegnap este meg borzasztóan begörcsöltem, olyan volt, mint a legdurvább mensigörcs amit valaha éreztem, vettem be magnéziumot és fél óra után szerencsére elmúlt...

Én se tapasztaltam még soha ilyeneket, úgyhogy reménykedek, hátha baba :)

2021. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Drukkolok akkor nekünk! ☺️
2021. márc. 12. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, nekem sajnos megjött, úgyhogy csak egy újabb fajta pms tünet volt :(
2021. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező csináltál tesztet?
2021. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!