Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik puffadásos terhességi...

Létezik puffadásos terhességi tünet nem várt előtt pár nappal? 9.dpo-n vagyok és 3 napja durván puffadok.Pedig semmi olyat nem ettem.Meg mintha valaki ülne az alhasamon.Soha életemben nem puffadtam még korábban,így számomra új ez az érzés.

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 13:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, ma a 10.dpo-n. Azonnal kijött halványan a második csík, de attól tartok ez még az ovitrelle tüszőrepesztő szuri miatt van. 12 napja kaptam a szurit, már ki kéne ürülnie. Fene tudja. Meglátjuk erősödik e.. Aztán lehet hogy holnap már negatív lesz. Akkor az azt fogja jelenteni, hogy biztosan kiürült a szuri.
2021. márc. 14. 21:56
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, sajnálom hogy nem sikerült, bízni kell a következő hónapban! Sikerülni fog! ☺️
2021. márc. 14. 22:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Teszteltél újra
2021. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap megjött. 😞 Úgylátszik nekem még inszemmel sem sikerül. 😞
2021. márc. 18. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!