Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig szokott erősebb/poz...

Hány napig szokott erősebb/pozitív lenni az lh teszt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általába 1 napig volt pozitív

Nagyon nagyon nagyon ritka volt mikor 2 napig láttam egyforma erősségűnek azaz pozitívnak.

De tovább soha se volt pozitív

2021. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem általában fél napig, ezért is tesztelek 2x, mert délelőtt +, este már nem.
2021. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm! tegnap teszteltem először, azt gondoltam, pozitív, hasonló erősségű volt a 2 csík, csak olyan zavaró, hogy 1 csíkon belül változó erősségű a teszt... 😏 viszont a main szinte a teszt csík erősebb, mint a kontroll csík🤗

holnapra elvileg gyengébbnek kellene lennie, ugye?

pozitív teszttől mennyi időn belül történik az ovuláció? ilyenkor mit kell számolni ovunak? első lh tesztes hónapom🤩🥰

2021. márc. 13. 22:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Max két napig lehet elkapni. Átlag 12 órán át tart az lh csúcs max 24 óra, de ez ritka. Lh csúcs után 36 órán belül reped a tüsző. Van akinek még a pozi tesztes napon pár órával lésőbb és nagy átlagban másnap hajnalban reped. Tehát a pozi napon mindenképp érdemes együtt lenni, hogy legyenek katonák várakozó állásban :)


Mivel pontosan nem tudni mikor reped a tüszö így a másnapot szokás ovunak mondani. Hajrá nektek :)

2021. márc. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

az első pozinak vélt teszt napján reggel 36.1 volt a hőm, a másnapi 'pozitivabb' teszt reggelén 36.4, ma reggel is 36.4 fok. a teszteket du. azonos időben, hasonló körülmények között csináltam (2 órán át nem ittam nem pisiltem).

ramaty éjszakám volt, nem aludtam jól. ez lehet azért volt mert megrepedhetett a tüsző?

az most biztos, hogy van peteérés, ugye? a hőből meg majd 1-2 nap múlva kellene látni, hogy emelkedett, azaz meg is repedt? vagy ez a 3 tized már lehet az emelkedés? bár akkor gondolom nem kellene pozitivnak lennie a tesztnek

2021. márc. 14. 07:51
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Az lh csúcs nem garantálja a repedést. A hőböl lehet majd rá következtetni pár nap múlva, hogy megtörtént e.
2021. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! pár nap múlva ha nem tudok dűlőre jutni, nem baj ha írok neked?😊
2021. márc. 14. 08:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz :)
2021. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sikerült akkor a babo? ☺️
2023. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem, több lh tesztet nem is vettem, csak mértem a hőmet és figyeltem a tojásfehérjés nyákot, plusz biztos ami biztos, 2naponta együtt voltunk 😊 kb fél évvel később jött össze, de nem sokkal ezután a kérdés után nem is próbálkoztunk egyéb okokból 😊
2023. jún. 4. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!