Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány második csík a...

Nagyon halvány második csík a reggeli vizeletbol végzett teszten utalhat terhessegre?

Figyelt kérdés
Azért is kerdezem mert most kezdtünk el a parommal próbálkozni es az orvos azt mondta hogy mivel csak egy petefeszkem működik igy nehéz lesz teherbe esnem. Letezik hogy elsőre sikerülhetett? 2 napja késik a menstruációm.
2021. márc. 14. 06:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok! Van ott valami, szinte biztos, hogy pár napot késett az ovud. Mert nem várt után már nem ilyenek szoktak lenni a tesztek :) valóban tesztelj egyet a facellel az szép lesz, ha tuti baba van :) Nagyon szorítok!
2021. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Holnap veszek, koszonom! Az alhasam is fáj es ma kb egész nap pisilni rohangalok.
2021. márc. 14. 12:15
 23/29 AlexandraL22 ***** válasza:
Na mi ujsag kerdező?
2021. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Sajnos elveteltem az 5. heten :(
2021. márc. 20. 17:14
 25/29 AlexandraL22 ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( én tavaly februárban a 6.héten. Azóta sem sikerül teherbe esni :( kitartast kivánok és sok sok sikert hogy jöjjön a kis szivárványbabátok 💖
2021. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én nem bántani akarlak de Ez nem vetélés. elindult valami ami végül nem tapadt meg rendesen. Ilyen többször előfordul egy nő életében. Sok sikert a továbbiakban!
2021. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
És mitől nem tapadhat meg? Lehet valaivel segíteni?
2021. márc. 24. 09:15
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Valóban igaza van a 26-nak.


Sajnos borzasztó sok oka lehet, ha nem tapad meg. De nem kell tőle megijedni, mert közel sem jelent bajt. Régebben olvastam róla, hogy gyakorlatilag minden negyedik ciklusban teherbe esik a nő csupán nem tud róla. A mai 10-es tesztek miatt sokkal többen és többször tapasztalják meg. Régen ugye (nem olyan régen) mindenki megvárta, hogy késsen a mensi és csak utána tesztelt. Így a kémiai terhességek nem igen kerültek szem elé. Most meg mindenki napokkal hamarabb tesztel.


Egyébként a legtöbbször a megtermékenyített petesejt hibás, beteg lenne a baba ezért a természet szelektál. Rosszabb esetben a nőnél van hoba, pl vékony a méhnyálkahártya, de ez minden ciklusban más, tehát még nem biztos, hogy ez általános probléma. Lehetnek egyéb gondok is, de ahhoz egynél több hasonló eset kell, pl fél éven belül 3 kémiaival már egy doki is komolyabban vizsgálódik.


De mint fentebb írtam, sajnos sokszor leszünk terhesek, csak nem tudunk róla. Teljesen normális dolog, akkor is, ha lelkileg nehéz a gondolat, hogy valami elindult. Ezért nem ajánlatos korán tesztelni. Sőt a kimaradtensi után tesztelés is azt jelenti, hogy elmarad az 5-7nap mensi és utána tesztel az ember. Nem pedig egy nap késésnél. Legalábbis ez lenne a normális és biztos megoldás. Persze manapság ezt ritkán fogadják meg. Így én is futottam már bele kémiaiba.


Mielőbbi sikert kívánok, vedd ezt jelnek, hogy nagy gond nem lehet, hiszen már elindult valami, tehát lehet babátok :) csak pozitívan előre! (Sokan a kémiai utáni ciklusban sikeresen esnek teherbe, szóval hajrá :) )

2021. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igazán köszönök mindent, kedves Utolsó kommentelő❤️🥰🙏
2021. márc. 24. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!