Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi reggeli rosszullét...

Mennyi reggeli rosszullét után lehet terhességre gyanakodni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, a fiam menyasszonya babát vár :) Ennek nagyon nagyon örülne az egész család, de nem szeretnék tolakodó és kíváncsi lenni. Várunk türelmesen, hogy elmondják, mikor gondolják.

De ez még csak feltételezés. 3 napja minden reggel hányingere van, és napközben is többször. Majd mikor épp nincs, megkíván olyan dolgokat, amiket eddig nem pl. tejfölt eszik magában.

Lehet, hogy ez nem jelent semmit, csak nagyon szeretnénk, ha összejönne.

De hány ilyen rosszlulétes nap után sejthetjük biztosan, hogy baba van a dologban és nem egy vírus vagy gyomorrontás?


Egy kíváncsi-kissé kotnyeles anyós


2015. júl. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor sejthetjük, ha kimaradt a menstruációja, kedves kotnyeles anyós :-)

szerintem ne agyaljon ezen, várja meg, amíg be nem jelentik :-)

rosszul lehet sok mindentől, én is 3 napja szédülök a fronttól, széltől... és a meleg miatt keveset is eszem...de nem várok babát :-)

2015. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D nem szép dolog a kíváncsiság.. azért drukkolok! :)


Kérdésre válaszolva, némelyik virus eléggé el tud húzódni, pár nap pedig az alap, egy hét is simán belefér..

2015. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, hogy mire az átlag terhességnél előjön a tipikus hányinger, hányás, rosszullét tünetegyüttes, akkor már kimaradt a vérzés és pozitív a teszt.

Szóval kedves kotnyeles anyós, valószínűleg ők már tudják, hogy mi a helyzet, ha úgy van, csak gondolom még várni szeretnének az örömhír közlésével.

De különben is, szerintem ők majd eldöntik, hogy mikor szeretnék közölni a hírt.

De egyébként lehet simán egy hányós-hasmenéses vírus is, amit gondolom szintén nem szeretne a kedves menyed az orrodra kötni.:)

2015. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, nyílván ők már tudják, a másik fiamék is csak a 10. héten mondták el, gondolom ők is várnának még - ha valóban ez a helyzet.

Csak azt szerettem volna tudni, hogy mikortól érdemes reménykedni?

2015. júl. 13. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát reménykedni mindig érdemes, most is. :) csak hát ugye 1000 másik oka lehet még a hányásnak.
2015. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!