Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány, kék színű második...

Halvány, kék színű második vonalka utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Kb 11. Dpo-n lehetek. Tegnap délutáni és ma reggeli vizeletből csináltam clearblue 10-es tesztet. Mind a kettőn időnbelül megjelent egy hajszálvékony kék cérna csík, majd száradás után halványan, de egyértelműen látszott. Tudom, hogy még korai és vastag csíknak kéne lenni csak a kíváncsiság nagy úr😊 Ez lehet egy első jel, hogy elkezdődött a hcg hormon termelődése és még kis mennyiségben van meg vagy nem valószínű? Vagy minden clear blue rápisilősön látszódna egy kék “szellem csík” vagy abszolút nem kéne látni rajta vonalat? Kinél volt még hasonlóképpen és végül hogy alakult?
2021. márc. 16. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Képet kérünk.
2021. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam készíteni, de egyszerűen annyira rossz minőségű.. nem fókuszálja be és semmi nem látszik így 😔
2021. márc. 16. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
elméletileg akármilyen vékony a csík akkor is terhességet jelent. Tesztelj újra 2 nap múlva. erősödnie kell
2021. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél másik fajta 10 es tesztet. Pl facelle (rossmannos), predictor early.. Ha ezek is mind 2 csíkosak akkor nagy valószínűséggel terhes vagy
2021. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sikerült egy képet csináljak de nem adja át teljesen, valamennyire látszik a kék csík, amire gondoltam. De azt írja ki a gyk, hogy kepfeltoles.eu nem engedelyezett
2021. márc. 16. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2021. márc. 16. 12:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Élőben a csík láthatóan kék, azért érdekes, hogy csak egy száradási lenne?! Kb 2perc után jött elő
2021. márc. 16. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Mintha. De erre en nem alapoznek semmit.
2021. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van ott vmi de ez még elég bizonytalan.2-3 nap múlva már jobban fog látszódni ha terhes vagy
2021. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!