Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden nap vagy minden másnap...

Minden nap vagy minden másnap érdemes szexelni a babáért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát a férfi szervezetének 2 napra van szüksége hogy megfelelő mennyiségű, és minőségű spermát termeljen, persze ez nem azt jelenti, hogy közben nem lehetsz terhes de(pont egy bnőmék most voltak dokinál mert nem sikerül a baba, és a doki mondta nekik, merthogy ők minden nap szexeltek)tán így van!!
2010. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
sztem, ahogy jólesik. Nálunk a doki azt mondja, hogy minden nap a ciklus 10-17.ik napja között. De én félek tőle, h minden nap együtt lenni, az erőltetett, és elveszi az együttlétek varázsát... jókor kell együtt leni. Én inkább a peteérés figyelését támogatom, és akkor együtt lenni, mint minden nap, ha jól esik, ha nem...
2010. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mi előző hónapban naponta együtt voltunk,peteérésnél is,mégse lett baba,gondolom a túl gyakori szex kinyírta a férjem katonáit,nem volt idejük újratermelődni.
2010. aug. 19. 11:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is minden 2.nap ajánlották és ami még nagyon károsítja a hímivarsejteket a meleg víz mondta a doki hogy abban az időszakban amikor próbálkozunk semmiképp ne fürödjön meleg vízben inkább zuhanyozzon és a heréket csak langyos vízzel mossa meg.(mi ezt például nem tudtuk és órákat áztattuk mindig magunkat a vízben,de azóta van már egy 4 éves és egy 9hós babám)Sok sikert nektek is:)
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónap után sikerült a baba. 7 hónap után voltam dokinál, a szokásos éves szűrésen, és rákérdeztem, mit csináljunk a férjemmel, hogy sikerüljön. Azt tanácsolta, hogy a peteérés előtt 4-5 napig ne szexeljünk, peteérésnél viszont akár többször is.
2010. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt elfelejtettem odaírni, hogy a második ilyen "kényszerszünet a peteérés előtt" hónapban sikerült a babánk, most vagyok 13 hetes. :)
2010. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél mindösszesen 3x voltunk az adott hónapban együtt. Mindkétszer elsőre összejött.

Peteérés után nem ajánlom az együttlétet, hagyjátok, had ágyazódjon be az a kis embrió.

2010. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Ez ritka szerencse.


Mi van ha valaki nem tudja mikor van peteérés?

2010. aug. 19. 18:10
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 19. 18:11
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nekem nyákos volt a hüvelyváladékom olyankor.

Egyébként a menstruáció első napjához képest a 8., 10., 13. napon voltunk együtt.

Nekem 28 napos a ciklusom

De tényleg félidő után nem ajánlom az együttlétet, ahogy a nőgyógyászom sem.

Valahogy figyeld vagy derítsd ki, hogy mikor van kb. a peteérésed.

Sok szerencsét kívánok neked.

2010. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!