Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt héten szerdán kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten szerdán kezdtem el a fogamzásgátlót (Yasminelle), menzesz 1. napján. Ugye elméletileg ha első nap beveszem, rögtön védett vagyok. Már lehet gumi nélkül szexelni, vagy érdemes megvárni az első levelet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos is biztosan elmondta és a tájékoztatón is rajta van: Ha a menstruáció első napján kezded el szedni, akkor már az első szemtől véd. Megakadályozza ugyanis a peteérést.
2011. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Én is ezt szedem, és igen, véd az első szemtől kezdve.

2011. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha megakadalyozza a peteerest attol meg van menstruacio nem? csak nem tortenik meg a megtermekenyules..vagyis kilokodnek a spermiumok? :\
2012. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MI VAN????

1. A vérzés nem rendes menstruáció, hanem ún. megvonásos vérzés.

2. A spermiumok nem "lökődnek ki", pláne nem egy fogamzásgátló tablettától...

2012. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megakadályozza a peteérés, ERGO nincs mit megtermékenyíteni a spermának. És mivel nincs ami beágyazódjon, így lesz is vérzésed. :D
2013. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!