Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden nap vagy minden másnap...

Minden nap vagy minden másnap érdemes szexelni a babáért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 10:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Oké,köszi!

De miért nem ajánlja a nőgyógyászod?Mert ha megtermékenyítés történt,bezáródik a méhszáj,szóval nem értem.

2010. aug. 20. 10:39
 12/18 anonim ***** válasza:

Őszintén:

Csak mikor igazából kívánjátok egymást.

Akkor vannak meg a megfelelő körülmények, akkor van rá felkészülve a test.

2010. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász azt mondja, hogy had ágyazódjon rendesen be a baba, ne zargassuk. Épp ezért ő iszonyat óvatosan vizsgál koraterhesen. Szerinte számít ez.

Én hiszek neki, eddig bejött:)

Ja meg a méhösszehúzódásokkal jön, hogy koraterhesen nem szerencsés, ha orgazmus van, főleg, ha problémás a teherbeesés.

Lehet, hogy túlaggódos, nem tudom.

2010. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Mi van ha valaki nem tudja mikor van peteérés?"


Gyógyszertárban kapható olyan tesztelő, ami hasonló mint a terhességi teszt.


Én egyébként jobban szenvedek félidőben,mint amikor megvan: alhasam olyan szinten fáj, hogy alig tudok lépni, mintha remegne az egész belső részem. A derekam meg majd leszakad.

2010. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ami nekem bejött mindkét gyerekemnél az az, hogy akkor voltunk együtt, mikor én iszonyatosan kívántam a szexet. A fiamnál ez félidőben volt, akkor 3 napig majd' megőrültem, naponta többször is, a lányomnál egyszer volt ilyen, és félidő után.
2010. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mikor van peteérésem, mert rendszertelen a ciklusom. Ezért mi a sanszos kb. 2 hétben 2 naponta bújtunk és így jött össze eddig két babánk. :D
2010. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Probáltuk ezt is, azt is, de nem jott be a dolog. 7 honap után feladtam és a kovetkezo honapban pozitívat teszteltem. Ugyhogy ne gorcsoljetek rá a dologra, jon, ha jonnie kell.


20 hetes kismami

2010. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mink már elég régóta tervezzuk a babát.Ebben a hónapban átlagban minden másodok nap voltunk egyutt+ Aviva tornázok.Még 11 nap a nemvártig.
2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!