Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6.,8.,11. Ciklus napon voltunk...

6.,8.,11. Ciklus napon voltunk együtt a párommal védekezés nélkül, általában 30-32 naposak a ciklusaim. Esetleg van esély a babára?:))

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 30-33 naposak es a mi babank 17-18ciklud napon fogant.Szóval nem nagyon hiszem az meg nagyon az eleje.
2021. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély, de azért nem 0 :-) A spermiumok több napig életben maradhatnak, ha szerencsétek van, némelyik kihúzta a peteérésig. (Mármint ha tényleg szeretnél terhes lenni.)
2021. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, szeretnénk babát:) csak sajna nem tudunk olyan sokat 1 hónapba együtt lenni.
2021. márc. 18. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is egy ilyen "á ez túl hamar volt, biztos nem most fog megfoganni" hónapban jött össze a baba :-) Bár a pontos napokra nem emlékszem. Amikor "hivatalosan" együtt kellett volna lennünk, akkor nem volt kedvünk hozzá, erőltetni nem akartuk. Aztán mikor már 5 napja késett, azért csináltam egy tesztet.
2021. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esély, de nem lehetetlen. Ha 30 napos lenne a ciklusod akkor van némi remény. Bár bevallom én pl nem reménykednék. De ugye mint tudjuk van amikor a lehetetlenből sikerül :) azért sok szerencsét.
2021. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sikerült a baba kedves kérdező?

Én hasonló adatokkal várakozok,

6, 7, 9. és 12. Napon voltunk együtt, ma van a 12. és a ciklus.hu szerint a peteérés is.

Meglátjuk. :)

2021. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sikerült igen, csak sajnos spontán elvetéltem az 5.hétben :( Remélem legközelebb megmarad a baba.

Drukkolok! :)

2021. jún. 1. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Kitartást a következő időszakhoz.

2021. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 2. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!