Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdjük a babaprojektet....

Most kezdjük a babaprojektet. Nektek hányadik ciklusnapon fogant a bébi?

Figyelt kérdés
Szabályos 28 napos ciklusom van. Minden hónapban érzem a peteérésem. Most 9. és 10. napon voltunk együtt, a 11. és 12. ciklusnapon végig éreztem a szurkáló, enyhén feszítő klasszikus peteérés-jelzést. Ez lehet, hogy pont jó időzítés a gyermekáldás érdekében?

2021. márc. 18. 19:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6%
Azért jó eséllyel csillapodni fog. Nem az mondom, hogy 5 évig kell várni, de nem hiszem el, hogy fel év ne férne bele, amíg elül a vihar.
2021. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Es ha nem fel ev? Ezt senki se tudja. Virusok mindig is voltak es lesznek is. Volt ev amikor influenzaba 5szor annyian haltak meg mint maskor de akkor sem allt meg az élet
2021. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok, fél éve próbálkozunk. Mégis meddig kéne várjak? Szerintem sose tűnik el a vírus, alkalmazkodni kell. Várni, hogyne...
2021. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek. 37 vagyok es lombikozunk ami nem ugyvan hogy barmikor bemehetunk egy babaert
2021. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 tavaly ilyenkor is nyomták itt az oldalon ezt a "jajj nem igaz fél év nem fér bele" okosságot. Nem kéne jósolgatva okoskodni, ha már nem látsz a jövőbe.
2021. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as, és akkor másik 85 ezer pár ne próbálkozzon, mert az országban 100 kismama lélegeztetőn van?


Ha lélegeztetőre kerülök, mondhatni mindegy, terhes vagyok-e vagy sem, de lássuk be, az esélye ennek kb. 0,0000001 %. Te miért ülsz autóba, ha ezerszer ekkora eséllyel halsz meg?

2021. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mint az előttem válaszolók, én is azt gondolom, hogy ez nem olyan dolog, amit a vírustól kellene függővé tenni - nyilván ki-ki személyes körülményeit felmérve, átgondolva. Ha egy klinikán dolgoznék orvosként vagy ápolóként, valószínűleg máshogyan értékelném, de szerencsére itthonról dolgozunk mindketten, minimális külső érintkezéssel, relatíve biztonságban. Nem fogom hagyni, hogy a vírus kimenetele határozza meg a jövőbeli terveinket, éppen eléggé felborította az elmúlt egy évet. A jószándékú felvetés OK, a károgásra szerintem senki nem kíváncsi, de nyilván vállalom a felelősséget, én mentem olyan mélységekig a kérdésemmel, hogy a ciklusom hosszát is tudják a kedves potenciális válaszírók.
2021. márc. 18. 21:38
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ráfoghatjuk mindig valamilyen betegségre :) napi szinten ki vagyunk téve kockázatoknak.. ha anno őseink mindenféle tudomány és orvoslás nélkül így álltak volna a dolgokhoz, mint te kedves kommentelő, akkor nem lenne emberiség :)

Egyébként nekünk is sikerült az első hónapban :)

2021. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 45 napos ciklusaim voltak, első alkalom után terhes lettem, de a jó ég tudja csak mikor fogant mert végig teljesen más méreteket produkált mint a számított terhesség. Végül 38+6 hetesen született 36 hetes méretekkel, valszeg később fogant jóval. Mert már 8 hetesen is 6 hetes méretei voltak és így tovább.

Már nagy csaj 2.5 éves.

De nem kell ennyire számolgatni, együtt kell lenni aztán kész :)

2021. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már frászt kapok ettől a covidos dologtól. Már 20 hetes terhes voltam, mikor rohamosan elterjedt a vírus, azóta nyilván megszuletett a babánk. A virus kellős közepén. Semmi baja, nekem sem. Nem kell mindenen pánikolni. Sok sikert kérdező.
2021. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!