Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdjük a babaprojektet....

Most kezdjük a babaprojektet. Nektek hányadik ciklusnapon fogant a bébi?

Figyelt kérdés
Szabályos 28 napos ciklusom van. Minden hónapban érzem a peteérésem. Most 9. és 10. napon voltunk együtt, a 11. és 12. ciklusnapon végig éreztem a szurkáló, enyhén feszítő klasszikus peteérés-jelzést. Ez lehet, hogy pont jó időzítés a gyermekáldás érdekében?

2021. márc. 18. 19:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi :) nektek pedig gratulálok!
2021. márc. 18. 23:13
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabályos 28 napos ciklus akkor kb 14.napon van ovud. Ahhoz időben lehetett mert 2 napot siman élnek odabent a katonák. Nekünk így lett kislányunk. 3 nappal ovu előtt voltunk együtt. Sok sikert!
2021. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A korona miatt lehetne még várni...Már 1 éve ez megy és nem tudja senki hol a vége és mikor szelídűl influenza szintűre tehát csak időszakosra.Addig akkor senki se vállaljon gyereket?!Én már 34 vagyok tehát nem nagyon érek rá várakozni.Nekünk nőknek véges az időnk és nem úgy van az hogy lehet éveket várni és fél év is rengeteget számít.Már nemsoká kezdünk a lombikba bele Hálisten👏👏

Nektek Kérdező sok sikert!Ha nem megy záros időn belül akkor ti is forduljatok meddőségi szakemberhez mert rengeteget tudnak segíteni.1 év az átlagos idő egyébként és utána beszélhetünk meddőségről

2021. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!