Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpon vagyok csináltam egy...

9. dpon vagyok csináltam egy terhességi és egy ovulációs tesztet. Lh teszt erős pozi, terhes full nega. Mitől lehet lh pozi? Kivel fordult elő hasonló? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, figyeltem ebben a hónapban a peteeresem 5.én volt pozi ovu tesztem együtt is voltunk több napon keresztül. Ma elkezdtem a tesztelés ugye jós teszt miatt, és mert sok helyen olvastam,hogy sok nőnél előfordul, hogy 9dpo pozit tesztelt.

Kíváncsi lennék kinél volt hasonló??

Tudom, hogy hamar teszteltem, de mégis valaki hátha megtud osztani velem hasonló tapasztalatot.



#Teherbeesés 9dpo lhteszt #Ovulációsteszt jósteszt hcgteszt terhesség
2018. nov. 15. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, ezt miért linkelted??

Ebben semmi hasznos válasz nem volt a kérdésemre..

2018. nov. 15. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is.. Nekem 4-en és 5-én volt pozitív ovu.. Ma csináltam én is teszteket alsó a mai



[link]


[link]

2018. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]



Ez az én tesztem reggeli elsőből

Fogalmam sincs mi lehet a gond :(

2018. nov. 15. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy lesz baba vagy nem. Korai még csak kíváncsi vagyok én is
2018. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, 50-50%

Csak eléggé furcsa, nem tudom mitől lehet pozitív..

2018. nov. 15. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a helyzet nálam. Igaz csak egy ovu tesztem volt, szóval adtam a kakinak egy pofont :D de mivel full nega a hcg, biztos hogy nem sikerült. Hiába írják hogy korai, egy extra halvány valami se volt, így én már nem reménykedek.
2018. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjönnie, nálam azóta sincs semmi Holnap tesztelek szerintem
2018. nov. 20. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett :)
2018. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még sem teszteltem,nem volt rá időm.De holnap reggel mindenképp írok,hogy mi lett:)
2018. nov. 21. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!