Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, lehet korábban...

Mit gondoltok, lehet korábban peteérés? És abból baba? Ha igen, a nemvárt előtt mennyivel éreztétek a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Nekem február 22-én volt az utolsó mensim, 10 napra rá pedig a peteérésem. 7 napra rá elkezdtem görcsölni, illetve később rózsaszínű folyásom volt 2 napig. utána semmi. Émelygés és állandó éhség érzetem van. Szerintetek? Ez lehet beágyazódás? általában 30 naposak a ciklusaim, de nagyon változó.

2021. márc. 20. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Mért nem tesztelsz?

Már mutatná

2021. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok csalódni :(( régóta próbálkozunk
2021. márc. 20. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi honnan tudnánk, amikor megjön nem csalódsz?

Legalább tudnád ha nincs és nem figyelnéd a jeleket.

Egy notórius tesztelő😂😂

16 dpo n vagy kb nekem a 9 től mutatta 16 nál meg leugrott.

2021. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj!! Ezek biztató jelek.
2021. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az éhség érzet terhesség esetén ritka korai tünet ( inkább az étvágytalanság jellemző) ellenben gyakori mensi előtti tünet. Émelygés meg szintén kérdőjeles. Csak ezekből nem lehetne tippelni. Tesztelj és kiderül. 11.dpo-n 10es teszt mutatta nekem. Émelyegtem, megszédültem és furán fájt a hasam. Mint aki másnapoa olyan volt.
2021. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 4 nappal voltak enyhe közepes hasi fájdalmaim, mint mikor meg szokott jönni, de akkor már 1 napja nagyon halvány pozitív volt a 10-es tesztem.
2021. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2021. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.???
2021. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!