Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Multi maca ogyi tiltólistán...

Multi maca ogyi tiltólistán van. Akkor miért lehet kapni? Maca vibe ogyi listás tehát bevizsgált azt merjem megvenni? Nem tudom mi a különbség köztük.

Figyelt kérdés

Utána néztem sok dolognak, fer 14 drágának bizonyul a számunkra..kerestem a lehetőségeket..sokat olvastam a multi macáról és a maca vibe kapszulákról..majd megláttam egy orvos válaszol rovatot ahol a következőt írta a doktornő..

"A Multi-maca valószínűleg nem is kapná meg az engedélyt, mert tartalmaz egy olyan összetevőt (a királydinnye termését), mely az OÉTI negatív listáján szerepel, azaz emberi fogyasztásra nem javasolják.


A maca vibe viszont megnéztem rajta van az ogyi 2010-es listáján..merjem megvenni??


2010. aug. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rajta van a listán vedd meg.

A másikat biztos nem venném meg!

2010. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a multi macát mi sem vesszük meg..de már megnyugodtam..a maca vibével kapcsolatban is..mert most néztem abba nincs Zygophyllales..
2010. aug. 19. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Az OÉTI lista Mo-on egy baromság.

Más EU országokban miért nem tiltják be csak nálunk?

Ezen még senki sem gondolkodott?

2012. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csupán már csak azt nem értem, hogy más királydinnye tartalmú készítményt miért lehet megvásárolni Mo-on.

Ha tudnák az emberek, hogy mi megy valójában a háttérben és valójában hogyan tiltanak be termékeket akkor sokan meglepődnének. Kb semmi valós alapja nincs az ilyen-olyan betiltásoknak.

2012. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg milyen tiltólistáról beszélsz? Semmilyen tiltólistán nincs a Maca. Csak hülyeségeket írkáltál.
2012. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!