Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék saját tapasztalatoka...

Szeretnék saját tapasztalatokat az első ultrahangról? Többi lent?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh-n menzesz szerint 6 hetes 3 napos vagyok (nemvárt elött 6 nappal pozitivat teszteltem és a mai napig erőssebb a kontrollcsíknál) de viszont az orvos azt mondta h 5 hetes és csak 15,3 mm petezsákot látott, magzati árnyék csak sejthető, szívhang még nincs. Hasi ultrahanggal nézte meg. 2 hét múlva megyek vissza.

Nálatok volt hasonló?



2017. okt. 2. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szívhangot csak a 8. héten talált nálam a doki. Hüvelyi ultrahanggal.

Hasival ilyen korán már látnak mindent??

2017. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz ez . Mi uh alapjam tudtuk a repedés napját de 5+6 hetesen csak 9mmes petezsák volt. Én is 6 nappal a nemvart elott pozit teszteltem. 7+4 hetesen 2 nappal kisebb is volt de aztán behzta.:) nyugi nem rossz ez szedd a vitaminokat😊
2017. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
teljesen normális, türelem :)
2017. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen 4 naposan ettol kisebb petezsak volt , 7-8 mm (mar nem emlekszem pontosan), embriot nem latott az orvos. Huvelyi uh volt. Nekem is azt mondta, hogy ez kb 5 hetes, ami az esetemben kizart volt, mert ismert volt a peteeres napja es szinten hamar pozitivat teszteltem (peteeres utan 10. napon).

Sok jora nem szamitottunk. Bar lett embrio es szivmukodes is egy hettel kesobbi uh-ra, de ra egy hettel mar pecsetelni kezdtem, emiatt mentem ujra orvoshoz es kiderult, hogy elhalt a terhesseg.


Lehet, hogy nalad esetleg a hasi uh miatt nem lattak mindent jol, mert a petezsak eleg nagy. Ilyenkor altalaban huvelyi uh-t szoktak csinalni, legalabbis nekem egyik terhessegemnel semmprobalkoztak hasivel a 9. het elott.

2017. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most megnyugodtam kicsit. Szedem a vitaminokat gravida+magne b6+ folsav. Meg ma felírt az orvos utrogestant 3x1. Sajnos már van egy kis angyalkánk :( Juniusban műtöttek 12+5 hetesen, nemtudjuk mi volt a baj.

De remélem, hogy ő velünk marad ♥

2017. okt. 2. 13:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát az előző babámnál is hasi ultrahangal nézték 7 hetesen és 10 hetesen is. Amikor elkezdtem görcsölni az ügyeletre mentem és ott hüvelyi uh-n állapították meg, hogy már nincs szívhang :/
2017. okt. 2. 14:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4+1 naposan egy 3 mm-es petezsakot látott a dokim hasi uh-n. Masnap meddőségiben hüvelyi uh-val nem látott még petezsakot. 5 hetesen hüvelyi uh-n egy petezsakot láttak. 6+2 naposan hüvelyi uh-n két petezsakot láttak szivhang nélkül. Másnap hasi uh-n a saját orvosom 3 szivhangot talált.
2017. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, utolsó menstruációból számolva 6+3 hetes terhes voltam már, nem látott az orvos embriót csak petezsákot. Pedig nagyon kereste. El is keseredtem mert előtte egyszer én is elvetéltem. A doki biztatott, adott hormonpótlást is a biztonság kedvéért és mire visszamentem 2 hét múlva, már behozta a lemaradását. Minden rendben volt szerencsére, azóta már megszületett a baba. Drukkolok, hogy minden rendben legyen! :)
2017. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azta nem semmi 3 baba, és hogy vagytok?

Nagyon gratulálok!!!


Köszönöm kedves utolsó, gratulálok a babához :) ♥

2017. okt. 2. 14:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Szinten nemvart elott 5 nappal pozi volt a teszt. Nemvart napjan 1400 volt a hcg-m.

4+4 hetesen 8 mm petezsak es szikholyag volt lathato.

7 hetesen 30 akarmennyi millis petezsak 20 mm-es embrioval. Tudtuk hogy korabban fogant, minden uh-n nagyobb volt.

2017. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!