Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két hete késik, akkor...

Ha két hete késik, akkor biztos,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 14:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
17%
Undorító, hogy rohannál elvetetni, miközben te magad tehetsz az egész szituról. Borzasztóan ostobák a mostani gyerekek. Szüleid sose neveltek?
2021. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

Mert 21-es, megis mit kezdjen magaval? 17 eves, a szulei tamogatasara szorul, de ha ok azt mondjak, hogy nincs kedvuk meg egy gyereket eltartani, akkor aztan mehet a hid ala a kerdezo. Oke, ott van meg az orokbeadas, de nem olyan egyszeru am kihordani a gyereket, megszulni, majd lemondani rola.

A logikus megoldas az abortusz, ha egyaltalan terhes.

De remeljuk, hogy ezt most meguszta, es ha annyira nem birnak gumit huzni, akkor rohan fogamzasgatlot iratni, es vedekezik normalisan.

2021. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de 17 éves vagyok. 2 és fél éves kapcsolatom van, de nem hinném, hogy egy gyereket fel bírunk még nevelni önállóan. A szüleim nyakára meg nem szeretnék szülni, szeretném az érettségit is lerakni. Szóval nem hinném, hogy ezért bárki is elítélhet. Bárki hibázhatsz! Én is és te is!
2021. márc. 23. 19:23
 24/31 anonim ***** válasza:
14%

Hogyne ítélhetne el? Te magad írtad, hogy szartál rá, felelőtlen voltál. A hiba pedig nem itt kezdődik, ez szimpla agyatlanság és mások életével való szórakozás.


Épp ezaz, hogy nincs beleszólása ebbe. Ha a szülei meg akarnák leckéztetni, akkor egészen egyszerűen nem írják alá a papírt, mondván szülje csak meg. Mikor jutunk el oda kedves kérdező, most már 2021-ben, hogy gondolkozunk is, és nem csak dugunk mint a nyulak? A szex ezzel jár, amiért felelősséget kell vállalni. Ha nem megy, ne szexelj, mert még gyerek vagy. Ennyi lenne a megoldás.

2021. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
94%

22-es es 24-es valaszolo, erdekes, hogy rajtad kivul sikerult mindenkinek normalisan es itelkezesmentesen valaszolni.


Felelotlen volt igen, de ez mar utolag nem segit. 2021 van, pontosan, tehat joga van eldonteni, hogy megtartja-e a gyereket, vagy sem. Ha a kerdezo abortuszt akar, de a szulok nem egyeznek bele (bar ezt ketlem), akkor fel kell keresni a gyamhatosagot, es ok majd segitenek az egesz proceduraban.

Nem lehet kenyszeriteni se az abortuszra, se a gyerek megtartasara sem a kerdezot, hiaba 18 ev alatti, ez az o dontese es mellesleg torveny is vedi.

2021. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
24! Jaj, de rohadt okos vagy! Te is tipikusan az az ember lehetsz, aki mások életébe remekül bele tud pofázni, a sajátja meg egy nagy sz.rtenger.
2021. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
19%
Egyszerűen felk*r az ostobaság. Manapság pedig igen, kb csak a cigányokról vagy valami brutálisan aluliskolázott közegből jövők esetében tudom elképzelni, hogy nincsenek tisztában azzal, hogy ha nem védekeznek, abból gyerek lehet. És az ostobaság feltételezése még jóindulatból származik, a másik lehetőség, hogy valaki ennyire sivár és lelketlen, hogy elintézi egy vállrándítással, hogy na, hát akkor elugrok abortuszra és akkor mi van. Nem vagyok abortusz ellenes, van helye és igen, joga van mindenkinek úgy dönteni ahogy akar, én a felesleges abortusz ellen vagyok, ami jelen esetben is történik, ha pechje van a kiscsajnak. Az ilyenek esetében többszázerre emelném a műtét díját vagy kapna büntipontot és annyival többet emel le a társadalombiztosító havonta. Bármi, csak szorítsák vissza az emberi hülyeséget és az érzelmi sivárságot.
2021. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk az azért elég durva, hogy én az első 2 alkalom után még a menstruációm előtt paráztam, hogy mit csinálok, ha nem jön meg, pedig használtunk gumit is, meg minden.

Itt a kérdezőnek meg akkor fordul meg a fejében, hogy terhes lehet-e, mikor már 2 hete késik a menstruációja, s tudja jól, hogy nem védekeztek.


(Ok, én akkor nem 17, hanem 20 voltam, de akkor is...)


Vegyél 2 (különböző) tesztet, s imádkozz, hogy negatív legyen mindkettő... Ha nem védekeztetek, s késik is, kicsi rá az esély, de hátha...

2021. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%
Teszteltél kérdező?
2021. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Igen, hála istennek negatív lett.
2021. márc. 28. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!