Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a drága LH...

Létezik, hogy a drága LH teszt nem mutatja az ovulációt?

Figyelt kérdés

Ciklus 13. napján csináltam egy LH tesztet ami full negatív lett.

Ciklus 14.napjan reggel elkezdtem érezni a szokásos ovu fájdalmat amit nem lehet osszeteveszteni semmivel. Viszont délután csináltam egy tesztet : [link] ilyen lett.

Ma vagyok a 15.napon már nem fáj.


2021. márc. 24. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem ez a fajta lh teszt szépen erősödött napról napra. igaz a fájdalmat nem figyeltem, illetve nekem több napig szokott fájdogálni ovukor. átlag 31 napos ciklusom van, 18-19. napon lett pozitív, a 19. napi erősebb pozi volt. tesztelés előtt 2 órával (vagy több) pisiltem, és 2 órán át nem ittam, délután 6 körül csináltam a teszteket minden nap. következő napon negatív volt már az ovu teszt.

én a helyedben próbálgatnám tovább, hátha erősödik :)

2021. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a legolcsòbb one step mutatta ki, a drágább rossmannos nem.
2021. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!