Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi teszt idon tuli...

Terhessegi teszt idon tuli halvany pozitiv lehet pozitiv?

Figyelt kérdés
Ot napja kesik a menstruaciom, az elmult harom napba mindennap teszteltem es mind a harom teszten idon tul jott ki egy nagyon halvany masodik csik. Volt mar valaki igy? Lehet ez pozitiv? Van mar egy 18 honapos kisfiam, vele egy het keses utan teszteltem, de akkor egybol eros pozitiv eredmenyem lett.

2021. márc. 24. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez most nem jött össze sajnos. Vagy elindult, de elhalt, csak még nem távozott. Vagy elméletileg lehet hogy sokkal később volt peteérésed, és a tesztek még full negatívak, csak te látsz bele valamit - de azért majd be fog ágyazódni és lesz az még pozitív is. Én két hét késés után elmennék orvoshoz. Ha mégis megjön, de a szokásosnál erősebben, akkor valószínűleg megfogant, de elhalt.
2021. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Időn túli nem ér.

Ha megnyugtat, próbálj egy digitális tesztet, azt nehéz génmanipulált.

2021. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Génmanipulált = benézni.

Nem is értem...🤦‍♀️🤣

2021. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az időn túli nem számít. Pláne késésnél és még az is nagyon halvány. Én kizárnám a terhességet, de tesztelj még, ha szeretnél.



Nekem az időn túliból sose lett baba és időre meg is jött.

2021. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi késés után már erős pozitívnak kellene lennie időn belül. Szerintem nem vagy terhes.
2021. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) en is tudom, hogy erosnek kellene lennie, de fel eve minden honapba tesztelek es sose jon ki masodik csik. Ezert bizonytalanodtam el, hogy most harom egymas utani teszt is ilyen lett.
2021. márc. 25. 06:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem jelent semmit. Ilyet fogtál ki. Nekem is volt idön túli pozi, sőt 3 napig teszteltem mindhárom napon erősebb lett a csík, de mindig csak időn túl. Az erösödés miatt picit reménykedtem, de hát 20 perc után jöttek a csikok...aztán megjött a mensi. Kitartás, jönni fog az a baba :)
2021. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!