Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 év alatt tényleg a 18.hétig...

18 év alatt tényleg a 18.hétig lehet elvetetni a magzatot?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen cikket láttam már hogy nem igazán merem elhinni

2021. márc. 24. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen 8-as ő volt március elején 3mm nyálkahártyával és negatív tesztekkel és orvos nem látott semmit és lőn tegnap már 12 hetes terhes lett👀👀Nem értem az egészet hogy miért ide írkálja ki ahelyett hogy azonnal a körzetileg illetékes védőnőt keresné még telefonon és mondaná el neki a baját de mindegy🤷‍♂️🤷‍♂️Nekem is írt hogy segítsek rajta és én normálisan megírtam neki hogy a védőnőt keresse és tegnap is több kommentelő leírta neki értelmesen és még mindig nem érti vagy szórakozik tényleg....🤭🤭
2021. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Sokan azzal érvelnek az abortusz mellett, hogy az ilyen pici magzatok még csak sejtcsomók.


- Minden orvos tudja, hogy már a 6 hetes magzatnak ver a szíve és reagál az anyukája hangjára. Sőt! Az abortusz elvégzéséhez Magyarországon minden esetben megvárják, hogy a babának legyen szívverése és mérhető agyhullámai. Sokan nem fogják fel, hogy


a magzat is ember, csak még pici.


Soha nem lesz belőle kiselefánt! Valaha mi is ekkorák voltunk, és milyen jó, hogy megszülettünk és most beszélgethetünk egymással.

2021. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!