Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás?

Lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés

A párommal úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba, így védekezés nélkül vagyunk együtt, egy hónapja.

Most menstruáció előtt egy héttel volt egy erős, jó pár másodpercig tartó szúró fájdalom a a méhemnél, azóta apró szurkálást érzek, illetve egyszer pisilés után a wc papíron barnás vérfolt volt.

Illetve néha, főleg amikor oldalra fekszem, kisebb alhasi görcs jelentkezik.

Ez utalhat arra, hogy sikerült a baba és beágyazódott, vagy valami más oka lehet? Vagy esetleg annyira szeretném már, hogy a testem ilyeneket produkál? Ez lehetséges?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 26. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Lehetett beágyazódás is akár, de lehetett abszolút semmi is. Viszont tényleg, a lehető legnagyobb jóindulattal, nem kioktatásként mondom, hogy ne pörögj így rá már az elején, mert nem egészséges. Ha pedig mégsem sikerült volna elsőre, vagy nem fog másodjára sem, akkor így nagyon nagy csalódások fognak érni, aztán nem szép látvány sosem egy ok nélkül már 8 nappal ovu után pozitívat hallucináló, kattant, kétségbeesett nő.
2021. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira igazad van..Sajnos ebbe én is beleestem es majdnem ráment a házasságom. Tudom, hogy az ember ezt mennyire szeretné és totálisan áterzem, de 1-nek nagyon igaza van. Tényleg igaz, hogy el kell engedni és ha 1 éven belül nem jön , nah majd akkor. Az utolsó mondaton, jót mosolyogtam, mert magamat láttam.😀
2021. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beágyazódás volt 2-3 nap és mutatja a teszt is.
2021. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
terhes vagy?
2021. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!