Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódás, vagy...

Ez lehet beágyazódás, vagy megjönni készül?

Figyelt kérdés

15én volt az ovum (14én volt pozi az ovu teszt). Azt olvastam, hogy a megtermékenyült petesejt 5-7 nap alatt ér a méhbe. Itt 2-3 napot vár a beágyazódásra, ami 5 napig tart.

Tehát akkor:

ovuláció 03.15.

méhbe érkezés 03.20-22.

várakozás 03.22-25.

beágyazódás 03.27-30.


ma a betéten egy pici barnás folt volt. ez lehetett beágyazódás, vagy megjönni készül? (29-re nem várom)


2021. márc. 26. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
11dpon mutatja a teszt általába már, 10 es és nem kell találgatni.
2021. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem minden esetben mutatja a 10es teszt sem 11.dpon... barátnőmnek a nemvárt napján sem volt még pozitív, csak annak a hétnek a végén...
2021. márc. 26. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki tudja mikor volt ovuja annak 11.dpo-n mutatja a 10-es teszt. Akinek nem mutatja annak később volt ovuja.


Én 3-szor voltam terhes, de egyszer sem tapasztaltam beágyazódásra utaló jeleket pedig hosszú évekig minden ciklusban figyeltem mindenre és a hányáson kívül mindent produkáltam. 11.dpo-n kétszer volt pozi 10-es tesztem, egyszer baba lett egyszer meg csak kémiai. A harmadiknál még fel se tűnt, hogy késik, az esélytelen nyugalmával voltam.


Itt kb egy éve volt is kinn kérdés, és ott teljesen egyértelmű lett, hogy ovu után 11 nappal pozi lesz a teszt. Legalábbis a 10-es tesztek.

2021. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kiderül 29.30.-a körül.
2021. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ráadásul ha utána számolsz, 5+2+5, az 12 kapásból. és ez még csak a legkisebb számokkal számolva.
2021. márc. 26. 14:08
 6/9 A kérdező kommentje:

mindenesetre fura, hogy mit mutat a matek és mit a teszt :) 9.dpon negatívat teszteltem.

holnap lesz 2 hete az utolsó együttlét, úgyhogy lehet hogy holnap reggel nézek egy 10es tesztet.

2021. márc. 26. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egyébként annó úgy olvastam és ezt is jegyeztem meg:

Tüszőrepedés után 24 órán bleül termékenyíthető meg a petesejt, majd 2-3 napig vándorol a méh felé és elindul a beágyazódás ami 5-12 nap lehet és ahogy befejeződik elindul a hcg termelődés ami két nap után kimutatható a vizeletből. Tehát a minimális idővel számolva 2+5+2=9, ha minden elsőre sikerül akkor akár a 9. dpo-n is lehet már halvány pozi egy teszt. Volt is rá példa itt nem is egy, de ez ugye baromi ritka. 11-12. dpo az ár szinte átlagos pláne a 10-es teszt használatával. Innen nézve pedig kijön a matek. Lehetséges aktustól számítva pedig maximumot tekintve, 19 nappal utána pozi lesz a 10-es teszt, de még a 25-ös is halványan. De mindehez szükséges tudni az ovu napját. LH teszt vagy uh követés alapján.


Kedves kérdező, mielőbbi sikert kívánok, kicsit engedj a témán, mert már a matek is a stresszről árulkodik :D Pár nap és úgyis kiderül :) Sok szerencsét!

2021. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 es vagyok nekem 9 dpon mutatta a 10es 2x is. 11 dpon mutatta most, halványan sajnos kémiai is lett sajnos😔😔
2021. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi!

nem, nem stresszelek rajta, kicsit elengedtem már ezt a hónapot. csak kiváncsi voltam :)

2021. márc. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!