Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy gondolom, hogy március...

Discovery00 kérdése:

Ha úgy gondolom, hogy március 1-én volt a beágyazódás és március 11-én kellett volna megjönnie akkor már nem kellene erős pozitívat tesztelnek?

Figyelt kérdés

13-án csináltam normál 25-ös teszteltem gyenge pozitív lett. Aztan 14-én clear blueval az meg ki is írt szépen,h pozitív 1-2 hetes.

De mivel a kisördög itt motoszkal teszteltem máig minden nap csak nem erősödött. Persze ma egy újabb clear blue a nap közepén most negatív, de a reggeli meg gyenge pozitív volt a normál tesztcsíkos.

Tudom,h bolondság ennyit pörögni rajta, de valaki adjon valami tanácsot,h mit tegyek? Nyugodjak meg várják hétvégéig mire már több mint 1 hetet késik? Normális,h nem erősödik a csík?



#terhességi teszt #pozitív #Gyenge pozitív
2021. márc. 17. 16:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt általában 30 napos a ciklusom és 11-én kellett volna megjönnie :)
2021. márc. 17. 16:14
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Minden nap le kell írni hogy a 2 csík pozitív, tökmindegy milyen erős a második csík. Ha van 2 csík, van hcg amire reagál a teszt. Hogy milyen mértékben tud elszíneződni, azt a teszt egyéni tulajdonsága határozza meg.

Ezért ha már 40 tesztet kell csinálni, érdemes ugyanazt a típust használni, de egy bizonyos erősségen túl nem fog változni a csík.

2021. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Azért annak a tesztnek normális esetben főleg nem várt mensi utáni napokban már nagyon sötétnek kellene lennie. Főleg hogy egyszer pozit mutat utána negatívat stb.. Simán lehet kémiai terhesség is, akkor is mutatja a hcg-t, csak nem erősödik, és 1-2 hét késéssel de meg szokott jönni..
2021. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a teszttől függ... van ami akkor is "halvány pozi" amikor max. Elszineződését nyújtja.

Tesztelj mégegy clear blue-t reggeli vizeletből és ha pozitív kérj időpontot dokihoz 2- 3 hét múlva.

Ha negatív akkor még 2 napot adj neki aztán engedd el, ez kémiai.

Nekem a kimaradt mensi után 3 nappal már 2-3 hetet írt ki. Ha nálad maradt az 1-2 ennyi idő után is, sajnos nem sikerült.

2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat
2021. márc. 17. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem nem jó jel, hogy 3 nappal később negatív lett napkozben. :(
2021. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát majd az idő úgy is elődönti, de már volt missed abm de rég úgyhogy félek ne legyen újra az de majd alakul. :)
2021. márc. 17. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt hasonló, mikor üres maradt a petezsák.

Mondjuk 1csík akkor sem lett, csak iszonyú halvány

2021. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!