Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gynex csepp segíthet akkor...

A gynex csepp segíthet akkor is, ha ismeretlen eredetű meddőség van?

Figyelt kérdés

2 éve nem jön a baba, mindketten egészségesek vagyunk.

Még 2 hónap Closti, aztán inszem jön. :(


2010. aug. 19. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mink is már régóta várjuk a babát,és eddig semmi.Én az Aviva tornáról hallottam,hogy jó ilyen problémákra.Szerintem próbáld ki.A netrol is letoltheto de csak konyv formájában.
2010. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyik ismerosom 5evig nem tudott teherbe esni. mindektten egeszsegesek voltak, mégse jott a baba. elkezdte szedni a gynex cseppeket és a második honapban teherbe esett. :-) most van a 6. honapban és minden oké nála.
2010. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a parom nyakalt be egy uvegcsevel ket honapja, mert ferfi termkenysegre is jo hatassal van. Igaz nagy baj nincs nalunk, mert egyszer mar sikerult, csak elhalt, de most nem szerettunk volna annyit varni. Biztam benne, de nem sikerult. Kozben en szedtem a baratcserjet, ittam a cickafarkot es palastfuvet, folsav....
2010. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!