Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szováta vagy Harkány az...

Szováta vagy Harkány az inkább ajánlott ismeretlen okú meddőség esetén?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok inkább? Szovát a jóval híresebb, de a neten találtam olyan ciket is, amely megemlíti harkányt is (ami pesze olcsóbb és közelebb is van).

És csak 1 hetes kúrára tudnánk elmenni, ami tudom, hogy kevés, de a semminél több és vannak még csodák... A danubius szálló 1 hetes kezlést néztük ki, esetleg erről van vakainek infója?


2011. máj. 31. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a Kaális orvosom ,Szovátát ajánlotta a figyelmembe.Nem mentem el végül, de az orvosunk az egyik legjobb a szakmában, biztosan nem véletlenül épp Szovátát favorizálta.
2011. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szováta a magas sótartalmú taváról híres, ami jó meddőség kezelésésre. Én már terhesen voltam ott, tehát nem ismerem a hatását. Sokan tenger- vagy óceánpartot keresnek fel, mert szintén segíthet. Harkányban is voltam, de 4 napos fürdőzés után sem lettem terhes (bár nem ebből a célból mentünk oda). Amit viszont tudok még ajánlani, közelsége miatt is jó, valamint nőgyógyászati problémákra, meddőségre is: Bogács termálvize vagy Egerszalók, Demjén termálvize. Ezek nagyon hasonlóak és jók.

Van, aki tengeri sós vízben fürdik otthon a kádban, egy próbát az is megér:)

Sok sikert!

2011. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kerületünkben van egy jódos-sós fürdő. Nem tudom, működik-e még? Na, oda is jártak nők azért, hogy terhesek legyenek.
2012. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Most bennem is ugyanaz a kérdés fogalmazódik meg. Sikerült elmenned valamelyik gyógykezelésre? Mennyire használt, mi a véleményed róla? Nagyon szépen megköszönném, ha visszaírnál.Annyira nehéz dönteni, jól jönnének a tapasztalatok.
2012. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!