Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a nem várt és...

3 napja késik a nem várt és ma csak barna folyásom van szerintetek?

Figyelt kérdés

Csináltam dél után 1 tesztet de negatív lett sajnos 😏

De azóta is csak barnázok és csak a wc papiron látszik szerintetek csak meg fog jönni?

Semmi más tünet nincs hogy meg szeretne jönni mint máskor


2021. márc. 26. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly előtt így jártam én is. Csak 2-3 napig barnaztam. Majd 2 hétre rá vérezni kezdtem, akkor vetéltem el. Csinálj később is tesztet, és ha pozitív menj azonnal nőgyógyászhoz, hogy írjon ki neked progeszteront. szurkolok!

Utana teherbe estem 3 hónapon belül, azóta meg is született a lányom. :)

2021. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyobb esély van arra, hogy mensi lesz. Vérzés mellett is pozi lenne a teszt, ha az miatt barnáznál, hogy terhes vagy. Tehát inkább mensi lesz. Ha továbbra se vált vérzésbe, két nap múlva tesztelj újra. Ha az is negatív, akkor nincs terhesség. Minden esetre én vérzés mellett nem drukkolnék babának hiszen az sosem jó jel.
2021. márc. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én anno barnáztam első hónapban kb5 napot én is azt hittem hogy na ez megjött nem lehet az, de ha csak barnázol az ugyan úgy lehet terhesség, simán elértem mindne gond nélkül a második hónapot, ha nem soká megindul sima mensi ha úgy mint az elsőnek akkor vetélés ha egyik se akkor tesztelj ezerrel


Egyébként a vérzés baj lehet igen de nem feltétlen kell rögtön megijedni(az elején mondjuk ez az esélyesebb), pl rokonom mind a 2 gyerekét hematómával hordta ki vagyis a terhessége alatt majdnem végig vérzett és nem csak az elején

2021. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!