Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok valamit a teszten vagy...

Láttok valamit a teszten vagy engedjem el ezt a hónapot?

Figyelt kérdés

Nagyon korán teszteltem, kb 10-11. dpo.. de azért mert utoljára március 18-án tudtam együtt lenni a párommal, szóval gondoltam már mutatná, ha lenne valami. Az ovum valamikor akkor volt kb, március 20-21..


[link]


2021. márc. 31. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem látok
2021. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen egy csík van. Majd ha nem jön meg a menstruációd, akkor tesztelj.
2021. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Negatív
2021. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%

Olyan kapcsolatba, ahol 2 hetente van szex, jó ötlet a baba?


Egyébként ha elmarad a menstruáció, akkor kell tesztelni. Vagy ennyi felesleges időd és penzed van amit kidobálsz az ablakon? :D

2021. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Látom ott azt a halvány valamit, de sajnos én ezen ezt mindig látom.

10-11dpo n nálam egyértelműen ott volt a 2.csík halványan.

[link]

Sajnos utána mégis megjött.

2021. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Én is látom, amit a #5, de ez még bármi lehet igazából.

Szerintem is várd meg, amíg esetleg késik, és akkor ismételj. Ha meg nem késik, akkor meg egyértelmű, ugye.

2021. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, elég nagy butaság kijelenteni, hogy engedd el ezt a hónapot, miközben még a mensid nem is késik. 13 nappal vagy aktus után, tehát kb semmit nem kellene mutatnia a tesztnek. 19 nappal aktus után lehetsz biztos a tesztben. Normális esetben a 25-ös teszt pozi lesz nem várt napján. Korábban nem kell annak lennie. 10-es teszt is inkább 11. dpo után szokott mutatni bármit is.(akkor is, ha vannak olyanok akiknek hamarabb is mutatja)


4-esnek üzenem, hogy nem mindenki tud együtt lenni a párjával non stop. Van olyan ember is a Földön, aki két hétre is elutazik a munkája miatt. Sőt, létezik a váltott műszak is egy pár életében, amikor úgy jön ki 1-2 hét, hogy nem is találkoznak, max egy puszira. Meg azt gondolni, hogy mindenkinek igénye van a napi szexre is ostobaság. Nem mindenkinek egyforma a libidója. Ha neked nagy az étvágyad és a párodé is, akkor hajrá hulla fáradtan is mindig szexeljetek. Ettől ez még nem egy általános és elvárható dolog.

2021. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is látok ott valamit, szerintem tesztelj még egyet két nap múlva, akkor már erősebb lesz, ha van baba.


Nekem nem várt előtt 4 nappal már volt egy alig látható második csík. Férjemnek is mutattam, de ő nem látta rajta...azóta már megszületett a babánk.

2021. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor láttam iszonyat halványan valamit, ha teljesen belenagyítottam. Tesztelj újra, de sajnos erre most én nem túl sok esélyt látok, de persze ne legyen igazam.
2021. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most negatív.
2021. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!