Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan engedjem el a babatémát?

Hogyan engedjem el a babatémát?

Figyelt kérdés
Már teljesen kikészülök,annyira ráfeszültem a témára, minden percben csak erre gondolok. Hónapok óta nem sikerül.tesztezek, hömérözök,ha egy kicsit alacsonyabb az érték még visszateszem hátha csak rövid ideig volt mérve.. Sik ideg vagyok egyfolytában.félek hogy erre rámegy a kapcsolatunk is a férjemmel. Ö nem érti mit izgulok,majd jön amikor akar. Csak én meg nem fiatalodok.Nem tudom elterelni a gondolataimat. Minden szabad percemben fórumokat olvasok,minden apró testi jelre felfigyelek hogy na ez biztos jelent valamit. Hogy lehet ezt bírni?

2020. máj. 25. 07:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Nehezen. Próbálj szünetet tartsni a fórumokkal, ne keress rá semmilyen baba témára, egy idő után kikopnak a hírdetések is.

A testi jelekről nehéz elvonni a figyelmet, de muszáj. Tarts egy ciklusnyi szünetet a hőmérőzésben, tesztelgetésben

2020. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy :) A legjobb, ha olyan sok dolgod van, hogy nem érsz rá ezzel foglalkozni. És tudatosítsd pont azt, hogy nem az agyaddal kell irányítanod a tested vegetatív működését. Ahogy levegőt sem tudnál folyton tudatosan venni, mert akkor lesz csak igazán légszomjad, a petesejted meg még annyira se tudod irányítani. A szervezet az ilyen mértékű önfigyelést stresszként éli meg, ami pont a cél ellen dolgozik. Próbáld magad rábízni a testedre, hiszen eddig is tudta a dolgát "nélküled".
2020. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos nem egyszerű ettől elvonatkoztatni. Én a kisbabáim halála miatt estem bele ebbe a "mindenáron gyereket akarok" dologba. Akárhogy feszültem nem jött. Lh teszt, hőmérőzés, ovu számolás...stb. Amikor sok munkám volt akkor kicsit ki tudtam kapcsolni és amikor újra emberek közé mentem. Elhagytam az lh teszteléseket teljesen. A legrövidebb és a leghosszabb ciklusomat alapul véve kijött egy kb 10 napos intervallum amibe biztos, hogy bele esett az ovuláció. Nem is hőmérőztem. Sokat szexeltünk a férjemmel. Kicsit elkezdtem élvezni az életem is. Lefoglalt a gondolat, hogy el fogunk utazni, azt szerveztem-terveztem. Aztán márciusban pozitív tesztem lett! Imádom a kis pocaklakómat...pár nap és 15 hetes lesz. Próbálj valami más célt találni az életben

amit el szeretnél érni. Egyébként ha régóta nem jön nektek forduljatok orvoshoz...vagy voltatok már?

2020. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk három év kellett, mire összejött a második gyerek.

Mi is stresszeltünk. Aztán összeházasodtunk, dolguztunk nem volt időnk stresszelni a babán. Aztán rá egy hónapra pedig összejött. Ne idegeskedj és ne engedd el a babát egyszerűen csak ne feszülj rá.

2020. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Én is pontosan ezt tettem! Mikor már a 3. Probalkozos honapban sem sikerult, egyre durvabb lett az idegeskedes! Aztan 6.honapban mar elkezdtem a terhesvitamint, inofolicot, eletmodvaltast (nagyon egeszsegtelenul etkeztem) csinaltattam hormonpanelt... most, a 8. Honapban pozitiv lett a tesztem!
2020. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk orvoshoz nem mentetek kivizsgáltatni magatokat?
2020. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jövö honapban kezdjuk.eddig nem foglalkoztak velünk a virus miatt.
2020. máj. 25. 08:20
 8/22 anonim ***** válasza:
5-os vagyok! Miota probalkoztok es hany eves vagy?
2020. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Fél éve. 32évesek vagyunk a férjemmel
2020. máj. 25. 08:27
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Azt ugye tudod hogy minél jobban rágörcsölsz, annál rosszabb lesz?
2020. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!