Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal együtt voltunk....

Barátommal együtt voltunk. Megszakítással védekeztünk. Figyelt időben kivette. Persze tudom hogy ez nagyon veszélyes és felelőtlen. Többet nem is lesz ilyen. 14 napra rá megjött. Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés
Miután együtt voltunk 14 napra rá megjött rendesen ahogy szokott 6 napig tartott. Rendesen véreztem.

2021. márc. 31. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha már olyan nagy vagy, hogy nemi életet élsz, ideje lenne utána nézni, mi is az a menstruáció. Ha már az általános iskolában nem figyeltél.
2021. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Boldog babavárást!
2021. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehetsz terhes, de ezek szerint pont peteéréskor csináltátok ezt, gratulálok. Szerencséd van.
2021. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég minimális rá az esély, így hogy megjött normálisan. Viszont több olyan nőt ismerek, ahol úgy lett baba, hogy a pasi "időben kivette". Előváladéktól is teherbe lehet esni simán, szóval nem éri meg kockáztatni.

Ha másra nem, ez a kis ijedtség arra jó, hogy legközelebb védekezzetek, illetve ha állandó partnered van, akkor nőgyógyászhoz is elmehetsz, hogy szeretnél fogamzásgátlót. Én is voltam fiatal és "hülye", és pont ezért mondom, hogy tök felesleges kockáztatni, aztán meg hetekig parázni :)

2021. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés
2021. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de ilyet tényleg ne csináljatok tőbbet, mert nagy mázlid volt. Pont peteéréskor csinaltátok.
2021. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nagy felelőtlenség volt.
2021. márc. 31. 12:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából mikor megjött megnyugodtam, csak olvastam olyant, hogy megjött valakinek és mégis terhes volt.
2021. márc. 31. 12:10
 9/9 anonim válasza:
Terhes lettel vegul?
2022. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!