Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély így a terhességre?

Van esély így a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Párommal február utolsó napjaiban voltunk együtt, megszakítással (azért megszakítással, mert igazából már jöhetne akár a baba is)

Utána márc 8-án a szokott időben megjött a menstruációm, bár 2 nappal rövidebb volt és kevesebb mennyiségű is

Azóta sajnos nem tudtunk együtt lenni mert külföldre ment. Most 1-jén kellett volna megjönnie újra, érzem is a szokásos tüneteket de sehol semmi. Van rá esély, hogy terhes legyek attól függetlenül hogy megjött márciusban?

Tudom tudom, teszt, jövő héten veszek ha addig sem jön meg, csak kíváncsi vagyok



2021. ápr. 3. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok eselyed van, de ki tudja.. csodak leteznek. A teszt biztosra kimutatja majd.

Mi 6 eve alkalmazzuk a megszakitasos modszert, de sosem lettem terhes, en sem bannam ha veletlen az lennek.

2021. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából én sem tartom valószînűnek, csak mindig is napra pontos volt a menstruációm ezért gondolkodtam el. Persze tudom, hogy 2-3 nap késés simán előfordulhat

2021. ápr. 3. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
El kéne már dönteni, hogy most nem akarsz gyereket vagy igen.
2021. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jelentéktelenül kevés az esély a terhessegre
2021. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!