Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 5-6.napján akcióztunk....

Ciklus 5-6.napján akcióztunk. (És csak akkor). Mennyi esély van terhességre ha 24 naposak a ciklusaim? Akinek így sikerült teherbe esni, olyan tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
24 naposak nekem is, és ha jól számolok, nekem így jött össze a baba. Bár nem vagyok 100%-ig biztos, mert nem készítettem feljegyzéseket, és ez már három hónapja volt.
2021. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki nagyon korán ovulál (én is), szóval elméletileg lehetséges, de szerintem eléggé kicsi a valószínűsége. 5-6. napon legtöbben menstruálnak még, kb. 9.nap körül akár már lehetett ovu, de a terhességhez ugye akkor napokig életben kellett maradnia a spermiumoknak, és megfelelő vastagságú méhnyálkahártyának is kellett lennie a beágyazódáshoz, ami korai ovunál sokszor nincs. Van arra valami tipped, hogy mikor ovulálhattál?
2021. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 16 napos a luteálisod, akkor 8. Napon volt ovud amihez mindkét nap esélyes.

Ha 14 napos a luteálisod akkor 10. Napon van ovud. Akkor csak a 6.nap lehet esélyes, de ez már csak nagyon picike esély.

2021. ápr. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!