Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom szeretné ha fogamzásgátl...

Párom szeretné ha fogamzásgátlót szednék én inkább a peteéréskor vigyáznék, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Több rosszat hallottam a fogamzásgátlóról, mint jót. Attól hogy ismerős körben sokan használják én még nem szeretném.

Viszont ki szeretnénk zárni a terhességet, én úgy gondolom ha elmúlt a peteérésem ( általában hó közepén kicsit érzem is és jelei is vannak ugye) akkor óvszer nélkül is lehetne összejönni... vagy nagyon felelőtlen lennék?


2021. ápr. 3. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi is így csináltuk, de nekünk nem volt gond ha jön a gyerek, jött is.
2021. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Keresd meg a hormonmentes Jankát, ő tanítja ezt a módszert amit te mondasz/szeretnél, csak ez annál összetettebb hogy "éreztem a peteérést, akkor most már szabad a szex". Ezért kell rendesen megtanulni, különben semmit se ér.
2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szedem fogamzásgátlót. De a párommal megbeszéltem az okát és megért. Gumit húz. Nem panaszkodik. Szeret. Neki mindegy hogy védekezünk.
2021. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
13 vagyok. Amúgy 13éve vagyunk együtt. És most jön a második tervezett gyerek. És ez után sem fogom szedni.
2021. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

En nem bírom a fogamzasgatlot. Migrén, hüvelyszárazság, nulla libido.

De érdekes az is, hogy most astra zeneca hiszti van a verrogkepzodes miatt. Na a fogamzásgátló pontosan ezt okozza. Bizonyítottan. Nem is írják fel annak aki hajlamos rá. Legalábbis normális orvosok nem.

En nem szednem. Húzzon gumit aki velem akar szexelni, vagy keressen mas not.

2021. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát figyelj, én akkor estem teherbe mikor meg kellett volna jönnie, szóval sok szerencsét 😀
2021. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
Mi csak akkor vagyunk együtt óvszer nélkül, ha már érzem, hogy meg fog jönni. (pl. mellfeszülés)
2021. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

Mi 6 eve hasznaljuk a megszakitasos modszert a parommal, ovu elott utan es kozben is akar. De sosem csuszott be a baba.

Persze ez nem jelenti azt hogy sosem csuszhat be.

Fontos leszogeznem hogy nalunk nem lenne problema abbol ha becsuszna a baba! Igy csak is kizarolag azoknak a paroknak tanacsos ezt a modszert alkalmazni akik tenyleg mind anyagilag mind pedig lelkileg keszen allnak arra, hogy baba erkezzen.

Veszelyes lehet a fogamzasgatlo akkor, ha nem vizsgalnak ki elotte az orvosok, hogy melyik lenne szamodra a legmegfelelobb.. de a vizsgalat ellenere is lehet problema, hiszen nem vagyunk gepek. Ha nem akarsz fogamzasgatlot szedni, ne szedj. Rengeteg fogamzasgatlo modszer van. Nem hinnem hogy gumit huzni akkora nagy problema lenne, a tablettahoz kepest.

2021. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!