Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron krémet hogyan...

Progeszteron krémet hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Netrol rendeltem mert progeszteron hiany tünetei vannak nalam, valamint elveteltem az 5. héten a múlt honapban. Mkst tartok a ciklusom 15. napjan. Jövő héten jon meg a krém szerdan. Mikor kezdjem el használni?
2021. ápr. 3. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az orvos és a betegtájékoztató fog tájékoztatni erről.
2021. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
A progeszteronhiány nem olyan dolog, amit az ember maga diagnosztizál majd kezel... Menj el orvoshoz és ő megmondja.
2021. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miert lehet netrol rendelni krémet rá?
2021. ápr. 3. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos sok olyan terméket lehet rendelni, amit felelőtlenség orvosi diagnózis nélkül használni, mert több kárt okoz, mint hasznot.


Legalább vérvételen nézesd meg a progeszteronszintedet és olvass utána. Bár, ha nem jó a szint, akkor orvoshoz kellene menni, ha meg jó, akkor felesleges a krém.

2021. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Abszolút igaza van az előttem szólónak (4es), de tegyük hozzá hogy sok-sok orvos nem néz prog.szintet csak felírja. Se nekem, se egyik barátnőmnek se nézte, mind másik orvos másik városokban, és anélkül írta fel. Nekem ez tök fura, ha ennyire nem árt hogy nem kell hozzá semmit nézni, akkor miért vényköteles, ha meg tényleg olyan veszélyes indokolatlanul használni, akkor miért nem néztek nekünk progeszteronszintet?

Na én kerestem egyet aki nézett,és végül is nem kellett kapnom, pont a határ felett volt kicsivel.

2021. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy többen írták, kérd ki erről az orvosod véleményét is. Én anno a 10-26 ciklusnapig kentem, biztos segített, de nekem hosszú ciklusaim voltak. Összejött a baba, de a dokimmal egyeztetve a 14. ciklusnaptól kentem elvileg a 26-ig, aztán megegyeztünk, hogy mivel ismerem a ciklusom, így a peteérést követő 12. napig, tehát 12 dpo-ig.
2021. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem köztes verzeseim vannak es ezért gyanakszom progi hianyra. Mondtam az orvosomnak de azt mondta h nem kell vele foglalkoznom. De mivel elveteltem ezért félek... a ciklusaim normálisak. 28 naponként jön meg es kb 3 napig tart
2021. ápr. 3. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost.
2021. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, hogy az orvosod ilyet mond. Mindenképp keress meg egy másik orvost. Progeszteront lehet nézetni magán (synlab) laborban is. Mindenképp érdemes mielőtt elkezdesz használni egy hormontatalmú készítményt. Nem feltétlen progi hiány okozz a cikluszavart. Lehet éppen a prolaktinod rossz. Én nem hagynám annyiban.
2021. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!