Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt ovuláció, és...

Szerintetek volt ovuláció, és ott ahol jelöli?

Figyelt kérdés

Még tapasztalatlan vagyok e téren. Csatolom a görbét és az Lh teszteket is az LH teszt 19. Ciklus napon volt pozitív és akkor volt bal oldali fájdalom is.

Nem értem , hogy miért volt lent ennyire a hőm. 27. ciklusnapon megyek így progeszteron mérésre. Múlthónapban elvileg a 14. Napon volt ovum a jobb oldalon fájt és a 22. napon voltam mérésen és 67,9 nmol/l lett.

Remélem most is jokór megyek.


A 19.ciklusnapon 36,2 lett a hőm de nem veszi figyelembe az alkalmazás mert elötte való nap megittam 1 pohár bort.



[link]


[link]



2021. márc. 17. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen megvolt az ovud, jó helyen jelölte :)

Hogyhogy újra nézetsz progit? Előző progiszintet alapján nincs gond. Nem is tudtam, hogy több ciklusban is nézik :) látszólag nincs gond, amíg nem 24 napnál kevesebb vagy 38-nál hosszabb a ciklusod teljesen normális, a leírtak alapján a peteéréssel sincs gond. Lh teszt viszont a változatos ciklusok miatt hasznos nektek.


Az összevisszahosszú ciklusok oka egyébként gyakran IR vagy pajzsmirigy probléma. A szerencséd, hogy peteérés van :)


Sok sikert!

2021. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod az orvos mondta, hogy nézzünk meg 2-3 hónapnyi Progeszteron értéket, hogy van e tüsző repedés, ovuláció mert a ciklus első felében lévő hormonok jók lettek. Csak erre Sajnos hozzá ultrahangra nem tudok folyton bejárkálni, ciklus követésre.


A TSH-m 1,6 körül szokott lenni igaz legutobb 0,630 miu/L volt T3 4,5pmol/l T4 13,8pmol/l ebben a ciklusban volt a 14. Napon az ovu és a 67,9 es progeszteron amikor tsh ra 0,630 miu/l mertek ciklus első felében.

Mitől változhat a tsh-m ?

0 perces cukor 4,7 inzulin pedig 7,5 miu/l Lehetséges , hogy elkellene mennem egy terhelésesre ?



Nem szedek semmilyen gyógyszert csak infolicot és e vitamint meg d vitamint 2hónapja

2021. márc. 17. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Terhelésest meglehetne nézni. Nem rosszak az eredmények, de talán picit magasak. Kitudja milyen a 60-120 perces.


TSH az tud változni, de 2 alatt tökély.

2021. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam a progeszteron mérésen a mostani ovuláció után 47,67 nmol/L lett ez alapján akkor volt ovulációm és vajon tényleg akkor? Prolaktin mellé 357miu/L lett elég sok. Fura eddig mindig 200 miu/L körül volt nem tudja valaki az mitől lett nagyobb?

Illetve nézettem egy tsh -t is az 1,6 lett megint :)

2021. márc. 19. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:

A progi alapján megvolt az ovu, azt viszont nem lehet behatárolni mikor.


Tehát ovud van.

2021. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ez egy szép progi érték!

Ovu egyébként 11-én vagy 12-én is esélyes. Ez a premom applikáció de jó, nem tudtam hogy ezekkel a one steppekkel is működik, lehet én is kipróbálom. :)

Az alap cukor/inzulinod teljesen jó, de sajnos 3 pontos terhelés pontosabbat tud mutatni, lehet ott van a gond.


Prolaktin tényleg picit magas de még nem akadályozza az ovut, ami jó. Próbálj kicsit mozogni és a stresszt kerülni.

2021. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen 11,12-én mutatta az lh teszt is a pozitívat a 19,20 ciklusnapon , valamikor ekkor tajt lehetett az ovuis .

Prolaktinra majd oda figyelek fura mert eddig150- 230 között volt igaz a ciklus első felében lett nézve. Lehet a második felére felmegy valamiért.

2021. márc. 20. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!