Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal 27-én voltunk együtt,...

Párommal 27-én voltunk együtt, ahogy számoltam 4,5,6-An volt a beagyazodas. Érdemes tesztelnem vagy várjak meg vele? Van itthon egy korai tesztem, mensi előtt 6 nappal kimutatja a terhességet. Válaszokat köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 18:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Predictor teszttel csináltam, most utána olvasgattam és túl sok jó véleménnyel nem voltak a teszt iránt..

Van itthon meg 2 db xepilem, de az tuti nem érne jelenleg semmit..

2021. ápr. 10. 11:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a predektornál a halvány plusz a csalóka a negatív majdnem 100%
2021. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék egy facelle10es tesztet.

De nekem a nemvárt előtt 3nappal egyértelmű pozitív lett az xepil, az más kérdés hogy nem maradt velünk:(

Ha van tuneted akkor hcg is van a szervezetedben. Én éreztem hogy valami nem oke/mell fájdalom, gorcs ami sose jellemző/ így mertem tesztelni is. Nem várt napján nagyon erős facelle teszt.

2021. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!