Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is halvány pozitív?

Szerintetek is halvány pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 11. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen, gratulálok :)
2021. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen, végre egy igazi halvány pozi teszt! Gratulálok!
2021. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen! Gratulálok!
2021. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen :( jo neked, irigy vagyok.
2021. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a tavalyi tesztem ilyen sárga már... Szerintem ez a baba már megszületett
2021. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!🙂

#5 Ma reggeli a teszt.

2021. ápr. 11. 16:16
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Már megint kezditek a gratuláciokat.... NEM!!! Nagyon nagyon halvány a 2. csík! Millió oka lehet h miert halvany pl: kemiai terhesseg!!!! Nem normális dolog h ennyi idosen ilyen halvany. Nem akarlak elkeseriteni de az sokkal roaazabbul fog majd esni neked, kedves kérdező ha tudatosul benned hogy mégsem......
2021. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nem élném magam bele a helyedben, az előzőnek igaza van.
2021. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
A baba megfogant, ehhez szerintem lehet gratulálni. De én is tesztelnék újra pár nap elteltével, mert ebből még bármi lehet. Baba is, meg "majd legközelebb" is.
2021. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Nektek mi bajotok? Talán nem sikerült még a baba és nektek is volt kémiai? Azért ez nem olyan halvány teszt...távolról is látszik...baj meg két erős csík mellett is lehet....pl nekem volt is....rohadtul nem kell két egyforma csík a babához. Miért jó nektek vészmadárkodni?? Mégha baromi halvány lenne.....de ez nem az..


Kedves kérdező, ez szép és egyértelmű pozitív teszt. Nem kell a negatív kommentekre hallgatni, a vák is látja, hogy két csík. Két hét múlva, ha nincs panasz mehetsz dokihoz. A vészmadarakat meg ne is vedd figyelembe...én is odaírom a kémiai lehetőséget, ha jogos....pl nem nem erősödik és nagyon nézni kell, hogy lásd a csíkot....

2021. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!