Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is halvány pozitív?

Szerintetek is halvány pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 11. 15:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem is olyan halvány ez! 🤩
2021. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%
Itt az idő előtti gratulaciokon van a hangsúly és ebben igazuk van az "ellentabornak". Rengeteg az önjelölt orvos itt. Nem tudhatjuk hogy tényleg terhesség van e a dolog mögött vahy csak epp kavezott, ciaztaja van, kémiai terhes stb es ezért mutatja ezt a teszt. Es nagyon rosszul tud esni ha az ember fülébe ultetik h terhes aztán kiderul h hopp megsem. Teljesen egyet értek!
2021. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

A pozitív tesztet okozó ciszta nagyon ritka - több nőgyógyász is megerősítheti.

Van, akinek nem lesz erősebb csík a tesztjén, sokáig, akár hetekig halvány marad, de elmegy orvoshoz, és utána nem tesztelget tovább.

A csík halványsága, erőssége sokmindennel magyarázható. Akár a teszt, tesztek, termékcsaládok egész gyártási sora produkálhat ilyen minőségű tesztet.

Ez a teszt lehet pozitív! Lehet reménykedni, ha a menzesz elmarad, és két-három nap múlva, vagy a jövőhéten is pozitív marad.

2021. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
7,8,12-es válaszoló,magadban beszélgetsz? Vagy csak szimplán pszichiátriai eset vagy? Mind a 3 válasz a tiéd... Istenem de beteg.
2021. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Menj oevoshoz, majd az rámondja az Áment!
2021. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nemrég volt ettől is halványabb a predictor és most 7 hetes vagyok, ja és valaki írta hogy milyen sárga napokon belül be sárgul 3 ilyen tesztet csináltam pár nap alatt elég csúnyácska lett, de a lényeg meg van 😁
2021. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
12, és hány hetesen élje bele magát, hogy gyereke lesz? A 12.hétig bármikor elvetélhet, sőt, még utána is, meg történhet más rossz dolog is. Így kell hozzáállni? Ez a teszt pozitív, egy baba megfogant, ehhez hadd gratuláljunk már...
2021. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja utolsó akkor ne vállaljon gyereket, mert utolsó pillanatban is történhet valami rossz, sőt miután meg született is, kibse lépjünk az ajtón mert bármi történhet álljunk hozzá úgy mindenhez, kérdező ne örüljön egy kicsit sem, én sem fogok akkor örülni mert bármikor el mehet a 7 hetes magzatom 😏
2021. ápr. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12, bocsánat még álmos vagyok 😄 utolsó voltam
2021. ápr. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kérdező kérdése az volt, hogy pozitív-e. Igen, pozitív. Ő meg majd eldönti, hogy örül-e neki.
2021. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!