Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshettem teherbe?

Mikor eshettem teherbe?

Figyelt kérdés

Sose volt rendszeres a menstruációm, van hogy 3-4 hónapot kimarad. Sose találtak semmi rendelleneset. 2 éve próbálkozunk babával, nem jött össze sehogyse. Aztán úgy döntöttem elmegyek endokrinológushoz, hogy nézze meg a hormonjaimat.

Március 23.-án voltam vérvételen, akkor barnáztam egy nagyon picit pár napig. Elmúlt, 30.-án mentem pajzsmirigy uh-ra meg az eredményekért. Azt mondta a doktornő, hogy magas picit a tsh szintem, 3,75 és nagyon alacsony a progeszteron szint, hogy ha ez rendben lesz, majd összejön a baba.

Kaptam euthyrox gyógyszert a pajzsmirigyemre, 50-eset, felet kell szednem minden nap. Ajánlott még mellé inofolic vitamint amit szintén elkezdtem szedni.

3 napja éjjel arra ébredtem, hogy kicsit szúr a jobb petefészkem. Azóta is néha néha belenyilall, de nem vészes. A derekam is fájt egyszer, de az is csak pár percre, azóta semmi. Ma csináltam 2 terhességi tesztet. Elég erősen megjelent a 2 volnal, majd vettem egy minőségibb tesztet is ami kimutatja nagyjából hány hetes vagyok. 2-3 van rajta ami 4-5 hetet jelent.

De akkor hogyhogy annyira alacsony volt a progi szintem? Szerencsére most nem barnázok, nincs semmi gond, csak nagyon érzékenyek a melleim. Szerdán megyek nőgyógyászhoz majd ápr. 1.-én endokrinológushoz vérvételre.


Fogalmam sincs mikor eshettem teherbe, a rendszertelen mensi miatt. 2 naponta vagyunk együtt a párommal.

Nagyon nagyon boldog vagyok, de félek hogy valami baj lesz.



2021. ápr. 12. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj és ne agyalj. Inkább örülj! Tartsd be az orvosi utasításokat és vigyázz magadra/magatokra. Gratulálok!
2021. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság azóta?

2022. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!