Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok ovu után 9 nappal,...

Most vagyok ovu után 9 nappal, mensi és ovu között mindig fájnak a melleim, mensi előtt enyhül. Most is így van, lehetek még attól terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fent leírtam a lényeget.

Rajta vagyunk a baba projekten hónapok óta.

Most valamiért azt éreztem, hogy biztosan sikerült. Kicsit "késve" kezdett el fájdogálni-feszülni a mellem, ezt is jó jelnek vettem, de most meg kezd enyhülni ez a tünet. Akkor így már biztos nem vagyok terhes? Ennek a mellfájdalimnak fent kellene maradni, nem?



2021. ápr. 13. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Egy jó tanács : ne figyeld a jeleket! Mi 3 évig vártunk mire spontán sikerült. Semmi jele nem volt végül 😄 Azért drukkolok! 17+4hkm
2021. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát, bárcsak tudnám ezt tartani. Kb ha a fülem viszket,( na jó...neeem)

Már nézem a google-ban, h ez lehet-e terhes tünet 😅🤣

2021. ápr. 13. 10:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mond minden hóban elolvasom az összes lehetséges tünetet, mikor lehet + a teszt úgy, hogy tudom nekem 9.napon lesz +😂😂😂😂
2021. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ó, én holnap azat 04.16.-án akarok tesztelni, mert vasárnap van a nemvárt...van tesztem ami elvileg korábban kimutathatja (10es erőségű)

Nagyon nagyon izgulok!!!

Szurkolok neked is, h összejöjjön 🙏

2021. ápr. 15. 06:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Este nekem lett egy + tesztem, de reggel másik negatív, szurkál a hasam, a jobb oldalam meg fájdogál.
2021. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Naah, végülis nem teszteltem tegnap, mert becsúszott egy családi vacsora és nem akartam előtte "sokkos" állapotba kerülni.

Amúgy a fent leírt másnapra megváltozott, vissza keményedett a cicim és azóta is olyan.

Tegnap is meg ma is volt hányingerem. Nagyon izgi 🥰

Veled mizu? Teszteltél azóta??

2021. ápr. 17. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt valami az bizti nagyon fájt a jobb oldalam, meg a hasam alig lehetett hozzáérni.

Száradás után mind 2 fajta teszten rózsaszín lett a teszt, de másnapin semmi mostmár tök fehér. Valószínűleg elkezdődött de nem tapadt meg.

2021. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pozitív lett a teszt ❤❤❤❤❤

Akartam képet,csak nem tudom, hogy hogy kell képet beilleszteni

2021. ápr. 17. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Gratulálok🥰

2021. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!