Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén van akinél...

Terhesség esetén van akinél nincs mellfeszülés vagy fájdalom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok és nálam csak érzékenység van. Ha nem bántja semmi, nem feszül és nem fáj.
2021. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyesmi nem volt.Terhestünetem se,főleg nem a tipikusak,mégis van 2 gyerekem.
2021. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van, SOHA nem volt egyetlen tünetem sem. Sőt, a szoptatás sem fájt sosem. Nem jött meg, nőtt a hasam, mozogtak a babák, aztán szültem. Ennyi. 😄
2021. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, ne aggódj, nekem se fájt, néha kicsit érzékeny volt, de nem folyamatosan.
2021. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi nem volt egyik terhesség alatt sem
2021. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért furcsa, mert előző hónapban mensi előtt egy héttel erősen fájt, jobban mint általában. Nekem gyakran pms tünet.

Előző terhességemnél is volt csak nem emlékszem mennyire az elejétől.

Vagy lehet ez most pont azért más?

Na még van 4 nap. :)

2021. ápr. 16. 06:23
 7/7 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, egyszer sem éreztem eddig mellfájdalmat. De nekem menstruáció előtt sem szokott semmi ilyesmi lenni.
2021. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!